Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Bambi, bocsánat, és tartsd is meg az aprót
liketorn 2025. június 20. 15:39 olvasva: 83
Nem színészkedik, ő tényleg csak marcangra éhes,
Soha nem is volt ez igazán értelmes;
Női logikávali halvaszületett,
Büszke zombi, isten egyszer nagyot vétkezhetett!
Nőizombi, ám mégis szaporodik, szinte él,
Hiába vétették ki szülei, felnevelte a csatorna, a tér!
Ő a rohadékságból pusztán megél,
Ráadásul élvezi. Nem ér :'(
Nincsen ennél erősebb agyhalott,
Lehozta a viking újság: jónapot,
Ím, a jelentések nélküli sárkány hajlamok!
-Sose az igazság. HVG-s héventörtént gazság.
Karácsony Görgőcske, F@szent Orbán tér következik.
BE CSILLAGHULLÁS - KI PÉNZROMLÁS
- SZERENCSÉSEN GÉNHIBÁS -
(szívnélküli entitás)
HOROSZKÓPJA: ROTHADÁS
RÁADÁSUL NEKI POFON külön NEM JÁR,
sajnos ÉRINTHETETLEN MŰALKOTÁS! uborkaszezon.
Lehet kinő egy zöld gomba őbelőle,
De a csupasz aurájából is megállapítható,
Hulla, Gonosz Büdös Őrült Bűntörpe...
Én bizony meghagylak érintetlennek,
Ugye nem büntetlenül cirógatva csiklandanak csak ezek?!
Ezek rajtad ennen pirosfehérolajzöld döglegyeid, cetlik legyenek.
Attól még bármelyikünket elemésztheted!
(Na. Szeretlek. Benzinszag van, és te.)
Hatalmad van élet felett,
de a halál tort ül tefeletted!
Mikijozsa2025. június 20. 18:21
pénzromlás néprontás, de gazdag ám a félnótás :)
liketorn2025. június 20. 16:26
@S.MikoAgnes: :D Te még magadnál vagy is, az biztos. Amúgy a kukoricakása nagyon jól hangzik, karamellizált hagymával persze.
S.MikoAgnes2025. június 20. 16:07
@liketorn:
Ez szép! Legalább nem szívod vissza a füstöd!
Gondolkodol, tehát még vagy!
liketorn2025. június 20. 16:02
@S.MikoAgnes: Kimegyek cigizni, aztán megpróbálok gondolkodni megígérem.
S.MikoAgnes2025. június 20. 15:44
Áááá, átdolgoztad ,drága Ádám!
Jobban tetszik!
