Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Aranykötet.hu 1. vers pályázat
szabcsiadi 2013. október 30. 08:40
Az Aranykötet.hu meghirdeti 1. verspályázatát a minden szentek címmel
Időpont: a verseket november 11 ig lehet beküldeni november 12.én délben hirdetjük ki a győztest.
Nyeremény: Az első helyezetet be vesszük az aranykötet.hu csapatába és 1 példányt kap a történetemből (titok hogy miről szól)
Aranykötet.hu KFT és az Aranykötet.hu facebook oldala jóvoltából
szabcsiadi2013. október 31. 19:36
Na ha nem tudnátok: szabcsiadi@citromail.hu (ide kérem a verseket persze akinek van citromail.
szabcsiadi2013. október 31. 18:58
minél többen pályáztok annál jobb :D
jagosistvan2013. október 31. 18:53
Na és az összetett szavakkal mi a helyzet? Azért lehet hogy pályázok.
szabcsiadi2013. október 31. 18:49
Ja és a billentyűzet hibája a helyes írási hiba mert nem írja le rendesen azt a betűt amit én akarok írni
szabcsiadi2013. október 31. 18:48
voodoo válaszára: hát nincs esélyed bocsáss meg, meg kell küzdeni a történetét amiből csak 1 példány lesz és nem lesz több! De ne bánkódj ha nem te nyernél mert, nem csak ez az 1 lesz,lesz több is. pl: karácsony,húsvét meg lesz mese író pályázat is igaz hogy nem ma de türelmesen kell várni. Szeretettel: Szabolcs
voodoo2013. október 31. 16:42
Most viccen kívül Ádám. Megnéztem az adatlapodat és azt hiszem anyu-apu segíthetne blogot írni. Ahogy Jagi írta, a helyesírásban mindenképpen. És ez nem is a Te hibád, de ez egy irodalmi oldal és sokunknak bántják a szemünket a helyesírási hibák... De ráadásul még amikor valami nem helyes, megjelenik egy piros vonal és aláírással jelzi, hogy mi nem jó. A pályázatodra utaló linkeket ettől függetlenül (vagy éppen ezért?) meg fogom nézni... És még egyszer ne haragudj, nem akartam gonoszkodni, de a helyesírás nem korfüggő... bántotta a szememet
voodoo2013. október 31. 16:34
Én bisztosan pájázzokk, nem káróómkpdpk és nem írog temetőset se. Van eséjem? Anyira érdekel a történeted, de téénylgg... :)
jagosistvan2013. október 31. 16:06
Lehet hogy előtte tanulni kéne még a helyesírást. Nemde? :)
szabcsiadi2013. október 31. 14:32
A facebook oldalát is támogasd ha lehet
https://www.facebook.com/pages/Aranyk%C3 %B6tethu/531537820265146?ref=stream
szabcsiadi2013. október 31. 14:30
Alig várom a verseteket és ne feledjétek támogasd az aranykötet.hu-t