Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
szerelemittas nyár
skary 2026. május 29. 10:56 olvasva: 74
rigók fütyülik el a májust
a szél ide-oda jár
bolond szaladj utána fuss
utol sem éred már
a junius még érdekes
szerelemittas nyár
á nem vagyok énekes
s ne nézz nem vagyok madár
skary2026. június 2. 18:48
@Zsuzsa0302: örökké locsolok...olyan vok mint egy vízköpő :)
Zsuzsa03022026. június 2. 05:49
Igen-igen...
de eshetne az eső néha-néha :)
Kedves vers, tetszett!
skary2026. május 30. 16:49
@Kriszti12: kösssssz :)
skary2026. május 30. 16:49
@Angyalka73: viszont :)
skary2026. május 30. 16:48
@liketorn: a király meztelen :)
skary2026. május 30. 16:47
@S.MikoAgnes: emlékek :) kékek :)
Kriszti122026. május 30. 14:23
Helyes! 😉
Angyalka732026. május 29. 22:45
Kedves kis versike, nagyon tetszik.
Gratulálok hozzá!
Legyen szép a nyarad, az ihlet akkor el nem hagy.
Üdvözlettel, Melinda
liketorn2026. május 29. 18:48
Ha a világ rigó lenne,
Kötényemben ő fütyülne,
De ha világ rigó lenne,
Kötényem meg honnan lenne?
S.MikoAgnes2026. május 29. 14:45
@skary: "Hol van az a nyár...hol a régi szerelem....."
skary2026. május 29. 14:13
@Florine: nekik is kő valami :)
Florine2026. május 29. 12:58
A rigók vígan fütyörésznek és eszik a cseresznyét..:)
Énekes madarak, szerelemkábák..:))
