szerelemittas nyár

skary•  2026. május 29. 10:56  •  olvasva: 74

rigók fütyülik el a májust

a szél ide-oda jár

bolond szaladj utána fuss

utol sem éred már

a junius még érdekes

szerelemittas nyár

á nem vagyok énekes

s ne nézz nem vagyok madár



Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

skary2026. június 2. 18:48

@Zsuzsa0302: örökké locsolok...olyan vok mint egy vízköpő :)

Zsuzsa03022026. június 2. 05:49

Igen-igen...
de eshetne az eső néha-néha :)
Kedves vers, tetszett!

skary2026. május 30. 16:49

@Kriszti12: kösssssz :)

skary2026. május 30. 16:49

@Angyalka73: viszont :)

skary2026. május 30. 16:48

@liketorn: a király meztelen :)

skary2026. május 30. 16:47

@S.MikoAgnes: emlékek :) kékek :)

Kriszti122026. május 30. 14:23

Helyes! 😉

Angyalka732026. május 29. 22:45

Kedves kis versike, nagyon tetszik.
Gratulálok hozzá!
Legyen szép a nyarad, az ihlet akkor el nem hagy.
Üdvözlettel, Melinda

liketorn2026. május 29. 18:48

Ha a világ rigó lenne,
Kötényemben ő fütyülne,
De ha világ rigó lenne,
Kötényem meg honnan lenne?

S.MikoAgnes2026. május 29. 14:45

@skary: "Hol van az a nyár...hol a régi szerelem....."

skary2026. május 29. 14:13

@Florine: nekik is kő valami :)

Florine2026. május 29. 12:58

A rigók vígan fütyörésznek és eszik a cseresznyét..:)
Énekes madarak, szerelemkábák..:))