nyár

skary•  2026. június 1. 06:30  •  olvasva: 63

nyár száll

vár már

odakint

ideint

s szalad

szabad

a vadon


békák 

brekegés

kákák

rezeg és

zsong

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

skary2026. június 3. 18:50

@Florine: :)

Florine2026. június 3. 14:02

Békáktól hangos a sűrű berek
Zöld levelek közt a víztükör remeg
Zegzugos utakon a csend átoson
Elpihen a béke, a béka a tavon

skary2026. június 2. 18:48

@Zsuzsa0302: köszi :)

skary2026. június 2. 18:48

@kevelin: hátha :)

Zsuzsa03022026. június 2. 05:46

Igen, már nyár van...békék is kuruttyolnak...
Aranyos vers. Tetszett!

kevelin2026. június 1. 22:50

Ezt a májust elfütyűlték a rigók
Jövőre lesz másik arra gondolok

skary2026. június 1. 16:03

@mady-: ilyesmi :)

skary2026. június 1. 16:03

@Angyalka73: :)

skary2026. június 1. 16:03

@8rigit8elle: rövidnyár .)

mady-2026. június 1. 12:58

valami olyasmi :')

Angyalka732026. június 1. 12:25

Kvák-kvák, vagy brek-brek-brekeke :))
Aranyos a történeted 🤗🍓🐑
Szeretettel, Melinda

8rigit8elle2026. június 1. 12:11

Hát ez nagyon nyár :)