Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
nyár
skary 2026. június 1. 06:30 olvasva: 63
nyár száll
vár már
odakint
ideint
s szalad
szabad
a vadon
békák
brekegés
kákák
rezeg és
zsong
skary2026. június 3. 18:50
@Florine: :)
Florine2026. június 3. 14:02
Békáktól hangos a sűrű berek
Zöld levelek közt a víztükör remeg
Zegzugos utakon a csend átoson
Elpihen a béke, a béka a tavon
skary2026. június 2. 18:48
@Zsuzsa0302: köszi :)
skary2026. június 2. 18:48
@kevelin: hátha :)
Zsuzsa03022026. június 2. 05:46
Igen, már nyár van...békék is kuruttyolnak...
Aranyos vers. Tetszett!
kevelin2026. június 1. 22:50
Ezt a májust elfütyűlték a rigók
Jövőre lesz másik arra gondolok
skary2026. június 1. 16:03
@mady-: ilyesmi :)
skary2026. június 1. 16:03
@Angyalka73: :)
skary2026. június 1. 16:03
@8rigit8elle: rövidnyár .)
mady-2026. június 1. 12:58
valami olyasmi :')
Angyalka732026. június 1. 12:25
Kvák-kvák, vagy brek-brek-brekeke :))
Aranyos a történeted 🤗🍓🐑
Szeretettel, Melinda
8rigit8elle2026. június 1. 12:11
Hát ez nagyon nyár :)
