Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
fázik az álom
skary 2026. április 9. 07:18 olvasva: 66
fázik az ablak odakint
nulla
zöld tél sincs
mi lenne ha volna
muskátli didereg
fázik az álom
a hónap mi lehet
... de majd kitalálom
Perzsi.2026. április 10. 16:57
@skary: Az, bizonytalan. Már csak azért is, mert én kevertem össze. Mára, péntekre mondtak nagyon hideget. De vásároltam, nem volt hideg. Dőlt rólam a víz, s másokról is.
skary2026. április 10. 14:41
@turk.eva: bolond a május is...meg mind :)
skary2026. április 10. 14:40
@Perzsi.: óh az írások szerint...azé elég bizonytalan dolog .)
turk.eva2026. április 10. 02:22
Bolondos április...
Perzsi.2026. április 9. 17:09
Vasárnap pedig ismét megfagyhatunk, az időjárásjelentés szerint.
skary2026. április 9. 16:57
@MKKlara: húdemögijesztöttéé...nem szeretem a kánikulát .)
MKKlara2026. április 9. 16:45
Sebaj, lesz még forróság is :)
skary2026. április 9. 08:12
@8rigit8elle: azé örülök, hogy máshol is hideg van..de már süt a nap...optikaituning .)
8rigit8elle2026. április 9. 08:09
Dettó 🥶
