fázik az álom

skary•  2026. április 9. 07:18  •  olvasva: 66

fázik az ablak odakint

nulla

zöld tél sincs

mi lenne ha volna

muskátli didereg

fázik az álom

a hónap mi lehet

... de majd kitalálom

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Perzsi.2026. április 10. 16:57

@skary: Az, bizonytalan. Már csak azért is, mert én kevertem össze. Mára, péntekre mondtak nagyon hideget. De vásároltam, nem volt hideg. Dőlt rólam a víz, s másokról is.

skary2026. április 10. 14:41

@turk.eva: bolond a május is...meg mind :)

skary2026. április 10. 14:40

@Perzsi.: óh az írások szerint...azé elég bizonytalan dolog .)

turk.eva2026. április 10. 02:22

Bolondos április...

Perzsi.2026. április 9. 17:09

Vasárnap pedig ismét megfagyhatunk, az időjárásjelentés szerint.

skary2026. április 9. 16:57

@MKKlara: húdemögijesztöttéé...nem szeretem a kánikulát .)

MKKlara2026. április 9. 16:45

Sebaj, lesz még forróság is :)

skary2026. április 9. 08:12

@8rigit8elle: azé örülök, hogy máshol is hideg van..de már süt a nap...optikaituning .)

8rigit8elle2026. április 9. 08:09

Dettó 🥶