cseresznye

skary•  2026. május 28. 10:52  •  olvasva: 89

cseresznye pislog a fán

nem meggy és nem is cigány

csak valami korai fajta

rajta

lóg a szemem

á dehogy le nem veszem

róla tekintetem

mindjárt le is nyelem

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

skary2026. június 3. 18:51

@Florine: lé :) mondjuk a leygek miatt csak koraikat ültettem...mert nem szeretem a kukacokat .)

Florine2026. június 3. 13:55

@skary:
Megérett a cseresznye?

skary2026. június 2. 18:47

@Zsuzsa0302: ültessss :)

Zsuzsa03022026. június 2. 05:51

A miénken már nem . Kiszáradt a hatalmas fa...
Szeretem az édes, ropogós cseresznyét.

Tetszett a vers!

skary2026. május 31. 06:06

@S.MikoAgnes: igen roppant szerencsés vagy látod? :)

S.MikoAgnes2026. május 30. 16:59

@skary: hahaha.....akkor cserencsém, hogy megeszik a rigók :))))))

skary2026. május 30. 16:50

@S.MikoAgnes: áh ennyi évesen felfúvódnál :):)

S.MikoAgnes2026. május 29. 16:06

@skary: jó, akkor mosolygok....de nem.....:(
lopott dógok? élvezik is a rigók
tudod , milyen finom....lenne nekem is a cseresznyénk...:)

skary2026. május 29. 11:00

@Kriszti12: pedig a lopott dógok az igazán izgalmasak :)

skary2026. május 29. 11:00

@mady-: sajnos nincs cigánymeggyem :)

skary2026. május 29. 11:00

@Florine: köszi :)

skary2026. május 29. 11:00

@S.MikoAgnes: nérííjjáááá :)

skary2026. május 29. 11:00

@kevelin: neködistessék :)

skary2026. május 29. 10:59

@8rigit8elle: tessék :)

Kriszti122026. május 29. 09:02

Nincs is jobb a saját termèsű cseresznyènèl!

mady-2026. május 29. 08:08

én a cigányt kérem :') jk

Florine2026. május 29. 07:44

@skary:
Akkor biztos finom, de meghagyom neked!

S.MikoAgnes2026. május 28. 17:58

@skary: ó, jaj, a késői fagy igen kevés termést hagyott a hatalmas korai cseresznyefánkon, amit most éréskor a rigók vernek le :(

kevelin2026. május 28. 17:56

Én is kérek nagyon egészséges

8rigit8elle2026. május 28. 17:52

Én is kérek :D

skary2026. május 28. 17:33

@Florine: pedig ropogós :)

Florine2026. május 28. 14:32

Nem vagyok cseresznye rajongó, inkább meggy..!