Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
cseresznye
skary 2026. május 28. 10:52 olvasva: 89
cseresznye pislog a fán
nem meggy és nem is cigány
csak valami korai fajta
rajta
lóg a szemem
á dehogy le nem veszem
róla tekintetem
mindjárt le is nyelem
skary2026. június 3. 18:51
@Florine: lé :) mondjuk a leygek miatt csak koraikat ültettem...mert nem szeretem a kukacokat .)
Florine2026. június 3. 13:55
@skary:
Megérett a cseresznye?
skary2026. június 2. 18:47
@Zsuzsa0302: ültessss :)
Zsuzsa03022026. június 2. 05:51
A miénken már nem . Kiszáradt a hatalmas fa...
Szeretem az édes, ropogós cseresznyét.
Tetszett a vers!
skary2026. május 31. 06:06
@S.MikoAgnes: igen roppant szerencsés vagy látod? :)
S.MikoAgnes2026. május 30. 16:59
@skary: hahaha.....akkor cserencsém, hogy megeszik a rigók :))))))
skary2026. május 30. 16:50
@S.MikoAgnes: áh ennyi évesen felfúvódnál :):)
S.MikoAgnes2026. május 29. 16:06
@skary: jó, akkor mosolygok....de nem.....:(
lopott dógok? élvezik is a rigók
tudod , milyen finom....lenne nekem is a cseresznyénk...:)
skary2026. május 29. 11:00
@Kriszti12: pedig a lopott dógok az igazán izgalmasak :)
skary2026. május 29. 11:00
@mady-: sajnos nincs cigánymeggyem :)
skary2026. május 29. 11:00
@Florine: köszi :)
skary2026. május 29. 11:00
@S.MikoAgnes: nérííjjáááá :)
skary2026. május 29. 11:00
@kevelin: neködistessék :)
skary2026. május 29. 10:59
@8rigit8elle: tessék :)
Kriszti122026. május 29. 09:02
Nincs is jobb a saját termèsű cseresznyènèl!
mady-2026. május 29. 08:08
én a cigányt kérem :') jk
Florine2026. május 29. 07:44
@skary:
Akkor biztos finom, de meghagyom neked!
S.MikoAgnes2026. május 28. 17:58
@skary: ó, jaj, a késői fagy igen kevés termést hagyott a hatalmas korai cseresznyefánkon, amit most éréskor a rigók vernek le :(
kevelin2026. május 28. 17:56
Én is kérek nagyon egészséges
8rigit8elle2026. május 28. 17:52
Én is kérek :D
skary2026. május 28. 17:33
@Florine: pedig ropogós :)
Florine2026. május 28. 14:32
Nem vagyok cseresznye rajongó, inkább meggy..!
