Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
az ablak melletti loncon
skary 2026. június 2. 19:01 olvasva: 84
június elején
itt költ a rigó mondom
láthatod te+én
az ablak melletti lonconnem takarítom az ablakot
ne legyen ez a gondom
a rigó látod fészket rakott
az ablak melletti loncon
minden nap várom én
a tojás szárnyat bontson
repüljön a szép remény
az ablak melletti loncon
Mikijozsa2026. június 7. 15:19
valóban költ a rigó, nálunk is van egy fészek, de valami történt a rigó eltűnt, de a tojáskák még benne vannak ...akár egy macska támadás is lehet a háttérben, ez is mutatja az énekes erdei madarak beköltözése a kertekbe nem mindig sikeres, pedig nagyon szeretném hogy sok rigó éneke tegye kertemet érdekessé,
skary2026. június 7. 05:39
@Rozella: ee...mindön :)
Rozella2026. június 5. 12:28
igen talán nagyon is... és közben el is telik...:)
skary2026. június 5. 12:23
@Rozella: várakozás a zélet :)
Rozella2026. június 5. 12:23
ezt csak megerősíteni tudom.., én is átélem! :)
skary2026. június 3. 18:49
@S.MikoAgnes: :)
skary2026. június 3. 18:49
@Florine: nemtom...itt csak fészkel :)
S.MikoAgnes2026. június 3. 16:05
@skary: mesterien felépített, kedvemre való , hangulatos természet-vers 💖
a rigókról részemről :(
Florine2026. június 3. 13:38
A kis rigók már kirepültek. Az a rigó késik? Vagy mégegyszer költ?
skary2026. június 3. 10:51
@mady-: hátpersze :)
skary2026. június 3. 10:50
@8rigit8elle: ez még ott is bírja :)
mady-2026. június 3. 09:37
@skary: namindeegy
8rigit8elle2026. június 3. 09:15
@skary: akkor ez lehet a hiba itt: közterület megnevezése: szőlőhegy :D
mady-2026. június 3. 09:13
Ezt a hozzászólást a szerzője törölte.
skary2026. június 3. 07:26
@Zsuzsa0302: köszi :)
skary2026. június 3. 07:26
@Angyalka73: üdv :)
skary2026. június 3. 07:25
@8rigit8elle: úton-útfélen van :)
skary2026. június 3. 07:25
@mady-: dógozzácsak :)
Zsuzsa03022026. június 3. 05:55
Kedves vers, nagyon tetszett!
Angyalka732026. június 2. 22:02
Kedves verset írtál, örömmel olvastam, mert anyu udvarán egy magas tujafenyőben madárfészek van.
Benne tojások, melyet rigó mama költ.
Gyönyörűen szép dolog ez!
Egy picit leselkedik olyan jó.... :))
Üdvözlettel Melinda
8rigit8elle2026. június 2. 20:47
Jaj, de jó! Nekem is kell egy ilyen lonc, ablakot úgyse takarítok én se 🤣
mady-2026. június 2. 19:51
Uuu eeez az a virag?? Eii most megtudtam a nevét, köszönöm. Gyönyörű lehet.
Most itt is már sok minden virágzik, raadasul pont bakki ma mostam ablakot, tiszta légyszaros volt már. Hihi
skary2026. június 2. 19:13
@mady-: szép lehet...mondjuk nemigen látni csak , hogy ki-be repül néha...a loncbokor nagy és virágzik is épp
mady-2026. június 2. 19:12
az szép lehet:))
