Szerethettelek volna

pepo•  2021. július 18. 21:43  •  olvasva: 332

Szerettelek volna

Ahogy az éjben 

pár millió csillagját a Hold.

Mélyen hallgatva rezdülését, 

pulzáló zaját. 

Szerettelek volna éveket, 

amennyit csak lehet, 

lassan telne el  

minden lehetne szép 

amit megélni érdemes.

Láthattalak volna minden nap 

lelkednek lágy árnyékát, 

lehettem volna 

ki figyeli minden szavad, 

lélegzeted ritmusát.

Szerethettelek volna, 

Mert szerethettelek volna.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

okeanus2021. július 20. 10:18

..de jobb volt csak saját magamat szeretni...

negyvenkilenc2021. július 19. 21:56

Miért is nem lettem az a Hold.....a szelid fajdalom szépségétől fénylik ez a dal. Gratulálok, nagyon jó!

Pera762021. július 19. 08:48

Érdekes a sors, perpillanat sokszor megfejthetetlen... később lehet, hogy értelmet kap.

TothGigi2021. július 18. 21:48

Szép :)