Mag-Ma zenekar
Az első klip
Júliusban érkezik a zenekar első klipje mind magyarul, mind angolul,
"Adj időt magadnak" címmel.
Addig is íme a szövege magyarul.
Míg olyan lehetsz,
Mint földnek az éltető eső,
Maradj aki voltál,
Bármit hoz majdan a jövő.
Úgy érzem az ember,
Ennél többet nem tehet,
Maradj, aki voltál,
Minden más helyett.
Bridge:
Van, hogy elég néhány perc,
S napoknál többet ér,
Hogyha közben arra lelsz,
Melyről a csend mesél.
Refrén:
Adj időt magadnak,
A csendből szőtt szavaknak,
A szívnek, és a dalnak,
Csak adj időt magadnak.
Adj időt a percnek,
S ha együtt átölelnek,
Béklyók szétszakadnak,
Adj időt magadnak.
Ha ajtódnál toporog
Szüntelen a jövő,
Rohanó ez a világ,
S béklyód a múló idő.
Mindhiába érkezel,
Amíg téves úton jársz,
Mert néha úgy haladsz,
Hogyha egy helyben állsz.
Bridge:
Van mikor néhány perc,
Száz napnál többet ér,
Ha közben arra lelsz,
Melyről a csend mesél.
Refrén:
Adj időt magadnak,
A csendből szőtt szavaknak,
A szívnek, és a dalnak,
Csak adj időt magadnak.
Adj időt a percnek,
S ha együtt átölelnek,
Béklyók szétszakadnak,
Adj időt magadnak.
Mint egy jó barát
„Akár csak fél percet
Mondd miért vársz,
Ha nógat egy dallam,
Mit el kell, hogy játssz.”
A zenész ezt érzi,
S így van ez jól,
S ha szól majd a dal,
Hozzád is szól.
Bridge:
Valami új, valami más,
Pár csipetnyi lélekvarázs.
Hidd el, hogy ennyi épp elég,
S tán szíved súgja:”Még,még, még.”
Refrén:
Itt ezennel eldől,
Lesz e aki azzal nyerhet,
Hogy több százezerből,
Elcsenünk most néhány percet,
És aztán a dal,
Majd úgy tehet csodát,
Hogyha veled tart,
Mint egy jó barát.
A kerek nagy világban
Bármerre is jársz,
Hogyha majd egy szép nap
Éppen ránk találsz,
S bár napjaid rohannak,
Megállsz néhány percre,,
Annyi a kérésünk,
Ne szavazz a csendre.
Bridge:
Valami új, valami más,
Pár csipetnyi lélekvarázs.
Hidd el, hogy ennyi épp elég,
S tán szíved súgja:”Még,még, még.”
Refrén:
Itt ezennel eldől,
Lesz e aki azzal nyerhet,
Hogy több százezerből,
Elcsenünk most néhány percet,
És aztán a dal,
Majd úgy tehet csodát,
Hogyha veled tart,
Mint egy jó barát.
BEHARANGOZÓ
Valami új, valami más,
Pár csipetnyi lélekvarázs.
Hidd el, hogy ennyi épp elég,
S tán szíved súgja:”Még,még, még.”
Ex-énekesnő:Szűcs Sonia
/hamarosan publikus lesz, hogy ki lép a helyébe./
Bubenyák Zoltán: billentyűs hangszerek
Szalkó Olivér: basszus gitár
Geiger Attila: gitár
Szabó Árpád: hegedű
Kátai Tamás: dob
Már készül az első album, melyre a nagy közönség és a szakma
legyint majd jónagyot?
Vagy egy év múlva az angliai turné zárókoncertje a Wembleyben lesz?
Ha meghallod az első dalt, tudni fogod a helyes választ :)
Egy dal még a zenekar ex-énekesnőjével:
https://www.youtube.com/watch?v=LI7J4zHbCYs&list=PLqgtzAozyg-nAGwf8Xuwufj398__09X3j
