Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
high enough
mady- 2026. május 31. 16:14 olvasva: 62
https://youtu.be/VEpMj-tqixs?is=2WP8CJtTjzFOf5_B
https://youtu.be/nUIHpcSnXfg?is=83U9t5mKJ_kEZwf2
"I used to like liquor to get me inspired
But you look so beautiful, my new supplier
I used to like smoking to stop all the thinking
But I found a different buzz
The world is a curse, it'll kill if you let it
I know they got pills that can help you forget it
They bottle it, call it medicine
But I don't need drugs
'Cause I'm already high enough
You got me, you got me good
I'm already high enough
I only, I only, I only got eyes for you
..
Oh
Don't try to give me cold water
I don't wanna sober up
All I see are tomorrows
Oh, the stars were made for us "
turk.eva2026. június 5. 15:55
De jó dal! Köszönöm :)
mady-2026. június 4. 16:35
@Mikijozsa: cuz im already high enough
nem, sajna gyyógyi kellenek
(Am a szerelem a kedvenc drógám.)
köszi h voltál, szép napot 🫶
Mikijozsa2026. június 4. 16:04
you dont need drugs
mady-2026. június 4. 15:39
@S.MikoAgnes: a zene tartalma árnyaltabb számomra, viszont nálam lehet a hiba, mert az angol drugs(drog) gyógyszert is jelenthet;
igen, arra gondoltam 💜
S.MikoAgnes2026. június 4. 14:56
@mady-:
Bizonyára gyógyszerekre gondoltál, azt szedek . én azt hittem kábszer a drog.......
mady-2026. június 4. 09:57
@S.MikoAgnes: ezzel semmi baj sincs, elméletben kétnyelvű vagyok, de sokszor úgy érzem egyiket se beszélem :') már korábban is olvastalak, szeretem a természetverseid nagyon, mindig erőt adnak! 💜 Sokszor tudok veled azonosulni. Nekem életem végéig szedni kell, csak néha lázadok én is. Mégegyszer sok erőt kívánok, és sok boldog percet! Várom verseid, üdv! 🫶
S.MikoAgnes2026. június 4. 08:54
@mady-:
Sajnos, azon idős korosztály tagja vagyok, aki még nem tanult angolul....
Csak néhány sort értek... pl: nincs szükségem drogokra...nekem sem az erős fájdalmaim ellenére.
Figyellek szeretettel! (4.)
mady-2026. június 1. 18:34
@Animanongrata_: ma firkáltam bele, aranyos vagy 🫶
Animanongrata_2026. június 1. 17:57
Hat erről h maradtam le.. klasszos :)
mady-2026. június 1. 17:00
@skary: neked már mindegy 😂
skary2026. június 1. 16:07
azé nemvok betépve :)