high enough

mady-•  2026. május 31. 16:14  •  olvasva: 62

https://youtu.be/VEpMj-tqixs?is=2WP8CJtTjzFOf5_B

https://youtu.be/nUIHpcSnXfg?is=83U9t5mKJ_kEZwf2


"I used to like liquor to get me inspired

But you look so beautiful, my new supplier

I used to like smoking to stop all the thinking

But I found a different buzz

The world is a curse, it'll kill if you let it

I know they got pills that can help you forget it

They bottle it, call it medicine

But I don't need drugs


'Cause I'm already high enough

You got me, you got me good

I'm already high enough

I only, I only, I only got eyes for you

.. 

Oh

Don't try to give me cold water

I don't wanna sober up

All I see are tomorrows

Oh, the stars were made for us "

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

turk.eva2026. június 5. 15:55

De jó dal! Köszönöm :)

mady-2026. június 4. 16:35

@Mikijozsa: cuz im already high enough

nem, sajna gyyógyi kellenek
(Am a szerelem a kedvenc drógám.)

köszi h voltál, szép napot 🫶

Mikijozsa2026. június 4. 16:04

you dont need drugs

mady-2026. június 4. 15:39

@S.MikoAgnes: a zene tartalma árnyaltabb számomra, viszont nálam lehet a hiba, mert az angol drugs(drog) gyógyszert is jelenthet;
igen, arra gondoltam 💜

S.MikoAgnes2026. június 4. 14:56

@mady-:
Bizonyára gyógyszerekre gondoltál, azt szedek . én azt hittem kábszer a drog.......

mady-2026. június 4. 09:57

@S.MikoAgnes: ezzel semmi baj sincs, elméletben kétnyelvű vagyok, de sokszor úgy érzem egyiket se beszélem :') már korábban is olvastalak, szeretem a természetverseid nagyon, mindig erőt adnak! 💜 Sokszor tudok veled azonosulni. Nekem életem végéig szedni kell, csak néha lázadok én is. Mégegyszer sok erőt kívánok, és sok boldog percet! Várom verseid, üdv! 🫶

S.MikoAgnes2026. június 4. 08:54

@mady-:
Sajnos, azon idős korosztály tagja vagyok, aki még nem tanult angolul....
Csak néhány sort értek... pl: nincs szükségem drogokra...nekem sem az erős fájdalmaim ellenére.
Figyellek szeretettel! (4.)

mady-2026. június 1. 18:34

@Animanongrata_: ma firkáltam bele, aranyos vagy 🫶

Animanongrata_2026. június 1. 17:57

Hat erről h maradtam le.. klasszos :)

mady-2026. június 1. 17:00

@skary: neked már mindegy 😂

skary2026. június 1. 16:07

azé nemvok betépve :)