Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
csönded vagyok
mady- 2026. április 30. 20:57 olvasva: 89
mondanám
szép is lehetne
meg ez így csak játék
amúgy megérzés vagy téveszme
ha nem jelenthet semmit sem
csak csillagok idéznek
képek múltat álcáznak
s hogy ez a tér végtelen
neked
nekem
nem isten hozott
nem is megyek vele szembe
átadom a csendnek
ha őrzi benne életemet
..
mady-2026. június 10. 16:44
@Hedniskhjertad: és milyen szépen igaz.. köszönöm..nagyon
🫶
Hedniskhjertad2026. június 3. 15:37
Nagyon emlékeztet erre a dalra: https://www.youtube.com/watch?v=LVsFjVrA
Anathema - Inner Silence
Lyrics:
When the silence beckons
And the day draws to a close
When the light of your life sighs
And love dies in your eyes
Only then will I realize
What you mean to me
gyorisandor2026. május 2. 02:23
Hatott!
mady-2026. május 2. 00:43
@_rampampam: @skary: @okeanus: 🫂 🫶
ha más nem, ez örök
okeanus2026. május 1. 10:48
"...ülhetsz csak tűrve, hogy dal nem dicsér,
se jel, se láng csak csönd, mely égig ér."
/BG/
skary2026. május 1. 10:14
mindentőriz
_rampampam2026. május 1. 08:25
nem viszem már vissza a szavakat
nem kérem számon, a fény hol maradt
csak ülök a csöndben, amit rám hagytál
s lassan rájövök: már nem hátrál
nem várok többé rezzenést az égtől
nem keresem, ki mit őriz a kezdetből
elég, hogy bennem még mozdul valami
valami halk, valami élni-akaró hajdani
nem kell, hogy visszaforduljon az út
nem kell, hogy valaki kimondja a búcsút
elég, hogy én még tudok lélegezni
ez most egy ilyen lélek szelfi
s nem félek attól, ha te már szabad vagy
mert nem a múlt az, ami jóváhagy
nem a válasz, nem a kéz, nem a tekintet
ahol lassan újra megtalálom a szívemet