Csíplek

liketorn•  2026. június 2. 18:33  •  olvasva: 30

Csíplek, csip-csip,

Egy picit viszketsz,

Vissza is teszem -

Hogy Te is érezhesd

Utolsó testmelegem.


Lányfajzat vagy,

Ezért nem kapsz

Túl sok kivételt,

Csak annyival vagy

Magasabbrendű: úgy

Mínusz húsz centivel.


Fujj, nem kérek bacilust,

Vidd innen a szád,

Itt maximum a kávét

Csókoljuk, de az száz,

Hogyha majd olyanod lesz,

Kaphatsz rá pirulát.



Nem hatsz meg, hiába,

Ellenben bosszantasz,

Mióta megismertelek,

Minden nap van gebasz;

Meglásd visszakapod,

Nem teszed zsebre azt!


Virág, ugyan. Lárva, bogár

Mászik az ilyenen,

Csak azért kopaszodom,

Mert kompenzálsz, szívem,

Miattad úgy alszom el:

Ma vajon mit vétettem?


Hol az asszony helye?

A kriptában, az urnában,

Hat méterrel a föld alatt 

Ahol nem hallatszik vircsaft,

Idő előtt távozok miatta -

Ott bezzeg erekcióm van.


Meg se kérdek semmit,

Hülye beszélgetés lesz,

Sose tanulom meg

Az asszonyi nyelvet.

Ahogy távolodunk,

Csodálom az estet,

Ma sem szenvedett csorbát

A férfiúi önérzet...

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

liketorn2026. június 2. 19:21

@skary: próbálkozunk de úgyis bugos lesz :P fajaink kettéváltak de lesz egy test egy lélek olykor meg van írva

skary2026. június 2. 18:44

akkor hogyan akarunk a zufókkal kommunikálni? :)