Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Fohász
Mikijozsa 2025. január 21. 12:43 olvasva: 111
Megóvsz féltőn, noha a bűnt megjártam,
körülmények csapdája befogott.
Neheztelnek rám hamis papok, s álltam
pellengéren, kin fakutya vihog.
Vegyél magadhoz, elvből nem sürgetlek,
Mennynek királya, üdvlakodba hívj!
Kit megillet a szeretet. s bűn felett
sosem győzhet, szeretni tanítsd.
Az éden patyolat kristálya, lélek
keresi helyét, szürke messzeség
fölé tekintek, kétely kísért rég.
A föld alá testileg lerak végleg
pihenni csendesen a nagy világ.
De a lelkem feltör, egekbe kiált.
Mikijozsa2025. február 7. 15:13
@Kurill: köszönöm szépen
Kurill2025. január 22. 17:01
Gyönyörű fohászod Angyalkönnyeket fakaszt...🙏
Mikijozsa2025. január 22. 09:19
@kevelin: úgy legyen Ámen, szép napot neked is :)
Mikijozsa2025. január 22. 09:19
@Zsuzsa0302: köszönöm poeti öleléssel
Mikijozsa2025. január 22. 09:18
@skary: főleg ha be leszek rekedve :)
Mikijozsa2025. január 22. 09:18
@S.MikoAgnes: köszönöm Ágika alaposan átérezted, nagyon szépen köszönöm
kevelin2025. január 21. 22:49
Ne add magad légy a miénk, szép estét!
Zsuzsa03022025. január 21. 21:06
De szép!
skary2025. január 21. 18:43
azé éjjee majd né kiabájjon nagyon :)
S.MikoAgnes2025. január 21. 18:22
"Kit megillet a szeretet. s bűn felett
sosem győzelhet, szeretni tanítsd.
A föld alá testileg lerak végleg
pihenni csendesen a nagy világ.
De a lelkem feltör, egekbe kiált."
Nagyon szép szonett Mikiapó.
💖
