bosszúsàg

kevelin•  2023. április 4. 06:45  •  olvasva: 168

Vàltozàs öröm majd bosszúság

Mint àprilis negyedike a csillàr felrakàs

Fényes àprilis négyről szólt az ének

Hajdanàn 

Csillàromnak is örültem tegnapom alkonyàn

De  hàtàra szökött a minta

Sajna tévedtem elnéztem  én is

Hiú öröm volt a tegnapi  is

Fordítva raktàk fel  a mindenségít


Àprilis négy sem ünnep

 Csak repp

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kevelin2025. január 14. 06:08

https://suno.com/song/bdf15f51-fd18-44cb-89d8-ad6e3858cb4f

Mikijozsa2023. április 6. 18:22

gratulálok

Törölt tag2023. április 4. 12:24

Törölt hozzászólás.

skary2023. április 4. 11:10

április 4-ről szóljon az ének
ezt visszaidézik a mémek
én meg itt a sztyeppén
ferdén
ülök a székben és írok ide
izibe

Rozella2023. április 4. 08:54

"Mekkora nagy ünnep" volt ez régen,
hogy elmúlt, jó hogy megértem,
jobb ma egy csillárnak örülni,
s húsvéti nyuszikat simogatni...:)