Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
bosszúsàg
kevelin 2023. április 4. 06:45 olvasva: 168
Vàltozàs öröm majd bosszúság
Mint àprilis negyedike a csillàr felrakàs
Fényes àprilis négyről szólt az ének
Hajdanàn
Csillàromnak is örültem tegnapom alkonyàn
De hàtàra szökött a minta
Sajna tévedtem elnéztem én is
Hiú öröm volt a tegnapi is
Fordítva raktàk fel a mindenségít
Àprilis négy sem ünnep
Csak repp
kevelin2025. január 14. 06:08
https://suno.com/song/bdf15f51-fd18-44cb
Mikijozsa2023. április 6. 18:22
gratulálok
Törölt tag2023. április 4. 12:24
Törölt hozzászólás.
skary2023. április 4. 11:10
április 4-ről szóljon az ének
ezt visszaidézik a mémek
én meg itt a sztyeppén
ferdén
ülök a székben és írok ide
izibe
Rozella2023. április 4. 08:54
"Mekkora nagy ünnep" volt ez régen,
hogy elmúlt, jó hogy megértem,
jobb ma egy csillárnak örülni,
s húsvéti nyuszikat simogatni...:)
