Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ingyen mosoly
Mikijozsa 2025. október 2. 12:13 olvasva: 121
Semmilyen kapocs nincs ember, meg ember
között, ingyen asszociál ha kell
a vigyor, jóakarata nem kényszer,
nem kaján vagy epés csengést lehel.
Tanácstalan tekintet keres enyhébb
banalitást, még egy félmosoly is
barátibb, mert engedékenyebb szemlét
helyez kilátásba. nem diliflepnis.
Ide sorolható konfidencia,
effektív szempont fogalmat teremt.
Sunyi bánt , de a jó ad menedéket.
Korántsem ingyenes gúnykacaja
az Antikrisztusnak, viszi a lét
hó-tiszta emberségét, ne segéld.
Mikijozsa2025. október 5. 12:17
@Zsuzsa0302: nagyon szépen köszünöm szépen jó hétvégét kívánok
Mikijozsa2025. október 5. 12:16
@kevelin: köszönöm szépen szép vasárnapot kívánok
Zsuzsa03022025. október 5. 08:31
Kiváló szonett!
Szeretettel gratulálok:
Zsuzsa
kevelin2025. október 2. 23:05
Lét hótiszta. embersége mikor ránk talál boldogok vagyunk de nagyon
Mikijozsa2025. október 2. 21:20
@S.MikoAgnes: így van Ágika, nagyon igaz, köszönöm szépen, és szép estét kívánok
Mikijozsa2025. október 2. 21:19
@skary: így van,kösz
skary2025. október 2. 15:39
a mosoly az azért nem vicsorgás..és én annak is örülök :)
S.MikoAgnes2025. október 2. 12:42
Igen, még egy félmosoly is jólesőbb, emberibb, drága Mikibá!
De a gúnykacaj a lélekbe vág!
"Korántsem ingyenes gúnykacaja
az Antikrisztusnak, viszi a lét
hó-tiszta emberségét, ne segéld." !!!!
De nem ám!!!
Hű, de remek, választékos szókincsű szonett!!!!
Gratulálok szeretettel: Ági
💖🫶😇
Van egy szerény Micikés versem -soron kívüli- az Állatok Napjára a főoldalon. Tetszett már Neked is a blogomon. Ajánlották Társak, hogy tegyem fel oda is. Várlak szeretettel!
