bolonyibence blogja
SzerelemHajnalodik.
Elöző életembe biztos bagoly voltam,
netalán kakas mert most is tolas hátam.
Valamikor amikor sokat szerepeltem,
a Kocsisán néni koromfekete hajamba,
melirt rakva.
Tengermély csemembe nézve,
olyan voltam mint Ábel a rengetegbe.
Már akkor faltam a nöket, főleg a férjezetek.
szegély bolond férjek, szarvait szememre nem vetetek.
Szeb voltam mind Alen Delon,
szívtipróként elszortam minden vagyont.
Ha most nem itt lenék, lelkem fénye mellet,
pokolban kárhozot volna bünös lelkem.
Péntek június 5.
Hogyha jobban belegondok,
nekem panaszra nincs ok.
Frisen megfürösztve, teát,
citrom karikát, "macskakaját".
Tejfölös kenyeret, hideg kecsketejet,
jol lakot macska sosem fog egeret.
El vannak hizva, mindenki által kényesztetve,
az egereknek ettől lett ideális az élete.
Tegnap este felhivtam a Gordon Viktort,
megkérdeztem : - Tudod Marikának, hiányoztok.
- Még ne mondj neki semmit de jövöhéten kedden,
meglátogatlak a Fukász fiamal és Flora lányommal.
- Ti hogy vagytok, még mindig ketten írtok,
el sem képzelitek mennyire boldog vagyok.
Vissza adtad a csodás mosolyát, beváltod minden álmát,
mert mindenkinek példát mutatok, és szemetek mindent lát.
Ha szép a idő gondolom kint vagytok,
sejtem hogy Marikával, szépen barnultok.
Ami a legfontosabb az igaz szerelem,
veletek van mindig a boldog szelemem.
Adig titokban tartom mert a meglepetés,
olyan mind a méheknek a fris akácméz.
Minden együt töltöt percünk maga a menyország,
zenélek neki, ő énekelve, utánna séta kéz a kézben.
Hajnali fény.
Rezeg a köd, de már virad az ég,
oly hosszú az éj, lángoló gyertya vég.
Nincs oly harmat amit a nap fel nem szárit,
csak a halot lélek értelmetlenül ámit.
Hatvankilenc sötét év után,
csillagfény, remény, sötét turán.
Életemnek vezér csilaga, hajnala,
olyan csodás mind a lángolo ég alja.
Csokja, tekintete, igazi szeleme,
versemnek ö az igaziélő értelme.
Mi lenne velem nélküle, pacsirtám,
a hangod mennyei, a léted édeni.
A századik születés napodat,
velencében, gitárral kezembe.
A Romai pápa ad ösze minket,
feledtünk szálnak a szent szelemek.
Álmok hajoján evezünk csendesen,
számunkra minden végtelen.
Drágám, szívemnek lángja,
elmém igazi boldogság csilaga.
2026.05.06 reggel 7 óra.
Vissza mentem 2018-ig. Boldog voltam és független. Hála az éjszakai nővérnek akinek örök hálával tartozoni fogok, már megfüröszt
ve, tiszta ruhában és lángoló szívvel várom a találkozást. Lett egy egyedi családom. Az osztrák rokonai amikor megtudták a rokonuk általam újjá szület mivel (telefonszámot cseréltünk) így mindenről értesiteni tudom, anélkül hogy a szerelmem bármit is gyanitana. Minden létező pillanatot kihasználunk és a verseimet is úgy írom hogy melletem van. Olyan számomra mind az eltévedt hajók számára az esthajnal csillag. Az megmutatja nekik merre van észak. Marikának köszönhetem hogy minden reggel alig várom hogy befejeze a regelit.
Amikor oda került olyan volt mind egy riadt kismadár. Annyi félelem volt ben, kétségbeesés, oda ültem mellé. Gyanakvoan nézet rám. Magában megkérdezte "- Mit szeretne ez a férfi melletem ? Én csak egy kis törpe növésü de "nagylány vagyok". Azonnal bele estem és attol a pilanattol semmi sem érdekelt. Már töb mint 2 éve tart. Amikor elöször szájon csókóltam beleremeget a gyönyörbe és vissza csókólt. Figyelmezteték hogy :
- Vigyáz vele mert csak azért tapadt rád hogy minden pénzt kicsaljon belöled!!
- Ezt komolyan gondoljátok ? Lehet hogy kicsi vagyok de nem vagyok elmebeteg.
Vannak olyan emberek akik egyszerüen nem tudják elviselni ha vannak boldog emberek amikor benük csak a lángoló gyülölet tölti ki a mindennapjait. Cigi, alkohol és ronda beszéd, ami nyomda festéket nem tür. Kártyázunk, nevetgélünk és minden hajnalban várjuk egymást.
Ha szép idő van kimegyünk és áldunk minden napot ami felvirad ránk. Az északás növérel megbeszéltük hogy hajnali 5-kor rendberak. Elöttem a Kovács Feri aki szintén kerekes székes már megkezte a fürdést. Én bal kézzel megborotválkoztam( mivel az agyvérzés az agyam bal féltekéjébe történt, a jobkezemet nem tudtam használni). Egy év kellet hogy össze szedjem magam. Marika adta vissza azt amit már nem akartam elfogadni. Eleinte bántam hogy túléltem és gyakorlatice vissza estem a csecsemő kórban. Pelenkáztak és majd le sűlt az arcomrol a bőr amikor a növér tetötöl talpig lefürdetet. Amikor megláta hogy patakba folynak a könnyeim és magamba folytotam a sirást, elmosolyodot. Megnyugtatot azzal hogy azt mondta :
- Legyen nyugodt, mert biztos vagyok benne, Őn nagyon hamar "lábra fog állni". Annyira jól eset hogy ebből meritetem az erömet. Lépésről lépésre kezdtem vissza nyerni az önbizalmamat. Akiknek 4 évig napi 10-12 órát dolgoztam, amikor küldtem neki egy levelet, anyira sem méltatot annak elenére hogy telefonos elérhetöséget adtam neki Fel sem hívott. Nekem köszönheti azt hogy az lett ami most. A neve Banga Zoltán. A levélbe megkértem hivja fel a Kunhalmi Ágnest, akinek Kiskunmajsán(ot született) a kanpányát csináltam. Nagyon jól fizetet mert 4 órára kézpénzbe 20.000 ft. fizetet. Kézbesitő voltam és egy hét alat a Városképből kihordtam 50 hijján 6.000 db. Még eljön az a nap amikor felvitetem magam Budapestre és a XVIII ker. városházánál fogom lejáratni a sárga földig. Akinek ezt a munkát köszönhetem az a Kassai Dániel. Én akkor már 3 cégnek voltam a reklám ember. Amikor szembe jöt velem iledelmesen ráköszöntem :
- Kelemes sétát.
Ledermedt és megkérdezte :
- Mi ebben a kelemes. Nekem ez anyira hiányzott mind egy pup. Bármit fizetnék anak aki levenné ezt a terhet a hátamról. Sajog a talpam, majd felrobanok az idegtől.
- Ha azt mondanám, megtaláltad boldogá tenélek ?
- Mi az hogy. Menyire ismeri ezt a kerületet ?
- Mind a tenyeremet.
- Van fogalma ez mekkora munka, mert biztos akkor nem válalná el.
- Tegyen probára. Hol tart ?
- 3.000 darabot kel kiszornom de 7 heten keresztül és eddig 400-nál tartok. Mikor kezdenél ?
- Ettől a pillanattol.
Adot 1.000 ft. és mondta, amikor befejeztem keresem meg a szanyiszló Sándort, adig meg beszélik a "piszkos anyagiakat". 13 órára végeztem azt a 600 db. ami nálla volt. Megbeszéltük hogy a 21.000 db. szorolap kiszorására 100.000 ft. fizetnek. Amikor referenciát kértek, mondtam hívják fel a Rácz Eleket akinek minimum 1.000.000 szorolapot szortam szét 10 év alat. Amikor azt a válasz kapták hogy joban megbizik bennem mind saját magába, már nem volt több kérdés. Mondtam írjunk egy szerzödést és elöre kérek 50.000 ft. amikor befejezem akkor a töbit. Eleinte elenöriztek de a második turnus után már nem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dél elött 10 óra. már meg kellet volna érkezniük. Szegény Marika azzal nyugtata magát biztos valami sürgös dolguk jöt közbe de akkor .............,
Felhivtam, pontosabban egy vissza hívást kértem. Akkor már 10.15 volt. Mondta most elenörzik a csomagokat amiket hozott, de max 10.30-ra beér. Csak Viktor jött mert a feleségének rengeteg dolga volt, a két gyerek meg a Balatonon nyaralt. Mondta, mindenki puszit küld és nem akarta hogy megröviditse az ingyen tábort. A Gogdon Fukász folyékonyan beszél nem csak németül ami lényegébe az első anyanyelve, a második a magyar, de az angol a harmadik. Megigérték hogy julius 6-kán mindenki itt lesz. Marika anyira boldog volt hogy hihetetlen. Felmentek a pénztárba és a Viktor mindent elintézet. Egy igaazi futócipöt kaptam ami vizbetétes, és soha nem lesz benne ludtalpam. Rugalmas és még kaptam hozzá két olyan szpréjt amivel levetés után befujva, megszünteti a lábszagot. Ha végre lesz gyogytornászunk akkor nem kel a tenészcipövel bajlodnom. Rengeteg ruhát kaptam és este ezeket az éjszakásnak kel majd tiketezni.
Annyira belemelegedtünk hogy kimaradt az ebéd. A növérke megkérdezte :
- Nem voltak éhesek ?
- Nem de annál joban fog esni a vacsora.
Minden kérdésére a Marikám megkapta a választ. Csak addig mentem fel amedig átöltöztem. 15 órakor már kint beszélgetünk a Biró Sándorral együt. Elöször a Marikát tolta fel az ebédlö elé. Ő a harmadik csoportban vacsorázik. Megbeszéltük ha szép lesz az idő akkor kint leszünk de ha esni fog, akkor a társalkodóba fogunk elcseverészni, és komoly kártacsatát fogunk vívni. Ebéd után fagyizni fogunk. Mivel a mélyfagyasztóba tároltam el, habtejszinnel "megspékelve" egyedi élmény lesz. Az "irigy kutyák", ez sajnos az embertátsainkra értendő, számomra felfoghatatlan. Csodás minden napunk és várjuk hogy végre hivatalosan is ki tudjuk mondani a - holtomiglan, holtodikodik. Ha ő meghal akkor már csak egy test leszek, és a lelkem utánna fog menni. Eldöntöte a Marikám hogy minimum 100 évig fog élni és én akkor leszek 82 éves. Ha betölti ezt a kort akkor egy hatalmas öszeget fog kapni és mindent amit ezalat a 11 évig létre hozunk, létre hozunk egy alapitványt. Egyelöresenkinek nem áruljuk el ezt a titkot.
Halgatom a hireket és könybe lábad a szemem. Hogy tudot az emberiség ennyire elvadulni. Valamikor ha vitatkoztunk, egy szócsatával szoktuk lezárni. Amiota bárki kórtól fügetlenül fegyverhez juthat,(már a játékok is a kiktatás ezek játékoknak a lényege). Az okos telefonnak köszönhető már egy 3-4 éves gyerek lelke is megfertöződik.
Minket a katonaság alat is a békére tanítotak. Ha viszont a hazáért kellet volna ontani a vérünket, inkább a halál mind a szégyen.
Ma már a dronok harcolnak és minden edigi fegyvernél borzalmasabak. Ezek gépek amiket a mesterséges inteligencia hozta létre. A gépnek nincs lelke. Magyarország mindig béke párti volt és az is marad. Ha éhezni kel, nem érdekes de a szegénység nem szégyen csak picit kelemetlen. Ez egy csodás érzés amit egy egyedi notával zárnák le :
- Szeressük egymást gyerekek..........
2026.01.06.
Végre kedden mentalista,
Jön a Bilics Violetta, és a Bella.
Foglalkozás és remélem,
szerelmemmel egy szobába.
Több mind másfél éve annak,
Marikámnak szíve lelke.
Egymás karjaiban lenni,
csokkal csendben elaludni.
Berozsdázott a Vass Péter,
aranyos nö lett helyette.
Remélem a szerelemnek
gyözni kel a végtelenben.
