December 5.

blackroze•  2025. december 5. 06:59  •  olvasva: 35

          Elindultam a saját utamon. Nem fogok csak a saktábla első sorában megöregedni. Mindig király voltam és az is maradok. Nem Szombathelyen mert ez maga a kökorszak. Nappal is sötét. 2026 már csak az én évem lesz. 27 évig Budapest volt az a hely ahol fény volt. Balkezes lettem de nem egy balfék. Itt mindenki "tiszta lappal" idul. Olyanok is akik börtönböl azért kerültek ide mert is szem elött vannak. Nem akarok olyanok szemébe mosolyogni akiket legszivesebben össze vissza vernék. ENNYI.

       Megírok mindent a Banga Zoltánnak. Februárban szeretnék egy egyéni oktatási modszert felterjeszteni. Meg akarom mutatni azoknak akik kerekes székbe kerültek hogy kellő munkával kitartással el tudnak majdnem mindent elérni. Sajnos egy villanás az volt amikor egy 23 éves gyógytornász egy alkalommal megmutata mire képes. Sajnos az eltünésével még jobban felébtesztette benem segitség nélkül, járókeretnélkül is meg tudok tenni 20 lépést. Megtapsoltalk de lassan egyre töbet fogok megtenni.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!