Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
In memoriam...
ariamta 2017. június 9. 09:31
még eleven az emlék,
ahogy pipád füstje körülleng,még eleven az emlék,ahogy kedves hangod visszacseng,még most is fáj az emlék,s az elmém egyre azon töpreng...miért?
még előttem mosolyod,ahogy huncutul bokszolni hívsz,még látom a mosolyod,velem zsíros kenyér csatát vívsz,s látom megtört mosolyod...nem szólítasz, nem kérsz, már nem bírsz
miért?
többet már nem kérdezem,csak csendben magamba zárkózom,üres a tekintetem,az emlékeimben sodródom,nézd, arcom kezembe temetem,pipafüst ül még árnyékodon,tizennyolc évet voltál velem,de ezt megköszönni tartozom.
2017. június 8.
Ezen a napon lenne édesapám 84 éves, de egy orvosi műhiba miatt már 44 éve nincs velünk.
Törölt tag2018. május 3. 13:26
Törölt hozzászólás.
ariamta2017. július 14. 13:15
@merleg66: Nagyon szépen köszönöm, kedves Gábor!
ariamta2017. július 14. 13:15
@Pflugerfefi: Nagyon szépen köszönöm!
ariamta2017. július 14. 13:14
@Mikijozsa: Köszönöm szépen. 44 év után még mindig fáj...
merleg662017. június 9. 22:41
Már olvastam ezt a versed Marika és akkor is most is bennem is fájó emléket szakított fel. Nagyon szép emlékezés. Szeretettel gratulálok.
Pflugerfefi2017. június 9. 10:26
Megérintő vers, megérintő emlékezés!
Mikijozsa2017. június 9. 09:32
szegény, isten nyugosztalja
