Szeretet

kevelin•  2025. október 24. 01:34  •  olvasva: 65

Mennyi kint gyötrelmet okoz a szeretet

Betegre töri a szíveket

Mennyi boldogság lenne a zene

Ha nem tèged látnálak benne

Lágy melódia csengésében dajkállak

Még piciny vagy

Múlnak az évek pördül a rítmus

Hullik a könnyem  miattad sírok

Fehér ágyban ébredsz de mégse jó

Nekem Dvorzsák zene szól

Kérem Jézust gyógyítson meg

Azt mondja türelem hit remèny szeretet

De mennyi bánatot okoz az a híres szeretet

Betegre gyötri a szíveket


How much torment does love cause outside?

It breaks hearts to the point of sickness.

How much happiness would music be?

If I didn't see you in it

I nurse you in the sound of a soft melody

You are still small.

The years pass, the rhythm spins

My tears are falling, I'm crying because of you.

You wake up in a white bed but it's still not good

I like Dvorak's music.

Please Jesus heal me.

It says patience faith hope lovetrelem

But how much sorrow does that famous love cause?

It makes hearts sick.


torment gyötrelem

outside kín

cause okoz

point of sikness darab betegség

Still még

Sound pördül

my tears. könnyeim

but its still not  good mégse jó

heal me gyógyíts

pleas kérem

patience faith hope lovetrelem türelem hitt remèny szeretet

sorrow bánat

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

S.MikoAgnes2025. október 24. 11:37

@kevelin:
Szívből kívánok számára gyors gyógyulást !
Most mondtam köszönetet a legutóbbi versemért a főoldalon, mely 5 napon át a hét verse volt. Ma járt le a hét nap.
Sajnálom, hogy nem láthattalak a kedvencelők között, drága Kevelin!!! Remélem csak eddig.
Szeretettel: Ági

kevelin2025. október 24. 10:18

@S.MikoAgnes: Igen szegénykém nehezen viseli a kórházat

S.MikoAgnes2025. október 24. 09:17

"Kérem Jézust gyógyítson meg
Azt mondja türelem hit remèny szeretet
De mennyi bánatot okoz az a híres szeretet
Betegre gyötri a szíveket"

Meghatóan szívhez-szóló e versed, imakérésed , drága Evelinem.
Unokádért szól, ugye?

skary2025. október 24. 08:58

ámen

kicsisara2025. október 24. 08:11

Sajnos a szeretet már csak ilyen.
Nagyon tetszett!