Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Nem akarok
kevelin 2024. február 1. 07:24 olvasva: 126
Márcsak magáért dobog a szív
Lecsurog minden mi bántotta
Ernyed
Márcsak szürke tengert lát a szem
Szép az ha a nap rá ragyog
Olykor
Mégsem mer imádkozni az
Kinek nincsen bizalma
Miért is
Nem akarok istentől függni
Buta szîvem te se akard
De mégis
Nap mint nap
Gördül a korgyé fel és le
Hegynek fel és völgynek le
Segíts meg Istenem
kevelin2024. december 7. 23:09
https://suno.com/song/c99d12e0-1e1d-4093
S.MikoAgnes2024. február 2. 17:18
ha hite sincs, miért imádkozna......
skary2024. február 1. 07:37
imádkozni mindig lehet