Nem akarok

kevelin•  2024. február 1. 07:24  •  olvasva: 126

Márcsak magáért dobog a szív

Lecsurog  minden mi bántotta

Ernyed

Márcsak szürke tengert lát a szem

Szép az ha a nap rá ragyog

Olykor

Mégsem  mer imádkozni az 

Kinek nincsen bizalma 

Miért is


Nem akarok istentől függni

Buta szîvem te se akard

De mégis 

Nap mint nap

Gördül a korgyé fel és le

Hegynek fel és völgynek le

Segíts meg Istenem

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kevelin2024. december 7. 23:09

https://suno.com/song/c99d12e0-1e1d-4093-a274-cef6a00fdaf0

S.MikoAgnes2024. február 2. 17:18

ha hite sincs, miért imádkozna......

skary2024. február 1. 07:37

imádkozni mindig lehet