Kurill blogja
SzemélyesTalálkozás
Találkozás
Ma hajnalban ott lesz
A lelkem mellettem
Rám nézek s figyelőn
Csukott szemem fölé oda
Homloki csókot remélek
A lelkem bennem felébred
Bennetek élek
Szóljatok hozzám,
Bennetek élek!
Szívemből szól
Üteme létnek.
Megmártózik múltban,
S jelenné válik,
Feloldódik bennünk
Hibáink, álmink.
Szeretteim! Ti mind,
Szerettek én érzem.
Lélekben hozzám szálltok,
Láthatatlan érzem...
Erdei úton
Kísértél minket az úton,
a ködös úton...
Tejfehér köd mellettünk;
Sűrű selyem függöny.
Erdei fenyők szaggatott vonalként
Ünnepi ruhát öltöttek.
S egy padon ott ült a Szeretet...
Szívünk megremegett.
Csomagolt ajándék s üzenet..
Ismét veletek lehetek!
Szívem szava
Hiányzik a hangod
Amilyen voltál
Amikor szóltál
Apa te voltál
Vagy s leszel
Az időn és téren át
Azt kívánom
Bárcsak... bárcsak...
De kívánom a tiszta
Szeretetben ússzon
Lelked S öleljen
Örökre minden jó
Mi elérhet
Én a szívemmel követlek.
Őszi levél
Ágát elhagyja Ő
Itt a földön másként szűr az idő.
Hulló falevél új helyszínt fest szívembe
S elröpíti hozzám hűs őszi szellŐt,
Ki fentről engem így látogat.