Mit mondjak?

Shakira11•  2025. július 29. 10:17  •  olvasva: 68

Mit mondjak ha nincsenek szavak

Ha a hangzavar csupán a csend maradt

Ha mindenkinek oldalán ott a társa

Én pedig mint egy felesleges tárgy 

Oldalgok tovább 

Mint valakinek hiányzó oldalbordája.


De nem mindig csak néha 

Vannak napok hogy élvezem 

Magam ura vagyok

Nem zavar senki sem.


De ahogy telik az idő 

Gondolom- mi marad

Ha én elmegyek 

Nyomom nem marad

Mintha nem is lettem volna

Ezen a földön 


Szóval kell egy folytatás 

Ha nem is sok de legalább egy

Ki viseli nevem és folytatja tovább

De mit tegyek ha nem találom a megfelelőt 

Érjem be akákrkivel csak hogy legyen jövő?


Vagy legyen csonka család én meg a gyerekem

És apa hát valahol valaki aki nem is tudja hogy apa lett

Netán folytassam tovább hisz bármelyik pillanatban 

Beállhat a változás és meglel és meglelem az igazit.

De mi van ha mégsem.

És lejár biológiai órám 

Akkor majd miért fogok küzdeni.

Ha nevem semmibe vész?

Ti mit tennétek 

Tanácsoknak örülnék.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Shakira112025. július 29. 11:15

@skary: köszi

skary2025. július 29. 10:20

háátnemtom...lehet semmit se mondj...tanácsot nemtok adni egy másik generációnak...az nem az én világom...de sok mindent tud adni egy gyermek...és elvenni is...