Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Mit mondjak?
Shakira11 2025. július 29. 10:17 olvasva: 68
Mit mondjak ha nincsenek szavak
Ha a hangzavar csupán a csend maradt
Ha mindenkinek oldalán ott a társa
Én pedig mint egy felesleges tárgy
Oldalgok tovább
Mint valakinek hiányzó oldalbordája.
De nem mindig csak néha
Vannak napok hogy élvezem
Magam ura vagyok
Nem zavar senki sem.
De ahogy telik az idő
Gondolom- mi marad
Ha én elmegyek
Nyomom nem marad
Mintha nem is lettem volna
Ezen a földön
Szóval kell egy folytatás
Ha nem is sok de legalább egy
Ki viseli nevem és folytatja tovább
De mit tegyek ha nem találom a megfelelőt
Érjem be akákrkivel csak hogy legyen jövő?
Vagy legyen csonka család én meg a gyerekem
És apa hát valahol valaki aki nem is tudja hogy apa lett
Netán folytassam tovább hisz bármelyik pillanatban
Beállhat a változás és meglel és meglelem az igazit.
De mi van ha mégsem.
És lejár biológiai órám
Akkor majd miért fogok küzdeni.
Ha nevem semmibe vész?
Ti mit tennétek
Tanácsoknak örülnék.