Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Hálám május zárónapján
S.MikoAgnes 2026. június 1. 10:06 olvasva: 99
Teraszunkon hintaágyról mit látok?
Káprázatos zöldbe borult világot!
Cseresznyefa mély árnyéka rám vetül,
falon futó borostyánok hátterül.
Körös körül szinte erdős rengeteg,
könnyű ágak lágy szellőben lengenek,
égen bodor bárányfelhők mint a hab,
derűs légben fecskeszárnyak villannak.
Innen, onnan, felhangzik a szép dallam,
rigók fújják éneküket s nem halkan,
ezernyi a pipacs és a szarkaláb,
gyönyörködtet magától kelt tarkaság!
Vasárnapi nyugalomban, csendesen,
jövő heti teendőket tervezem.
Jaj, de sok a megoldandó feladat!
Kedves Párom, már ez mind-mind rád marad....
Segítsd Isten, mert én lábam cserben hagy,
érzem mégis, fájdalmamban velem vagy,
hiszen adtál Társat mellém: Köszönöm!
Ki életen elkísérő örömöm!
Mama2222026. június 11. 17:49
💙
Mama2222026. június 11. 17:49
🙏💙
Mama2222026. június 11. 17:49
Vigyázz magadra ❤️
Mama2222026. június 11. 17:49
Imádkozok erted
CD57.sz2026. június 9. 14:08
Drága Ágikám!
Csodálatos vallomás az életről és a szeretetről. Nagyon megérintett.
Ölellek: Klári
Viski_Attila2026. június 8. 19:59
Imádkozom érted.
Mama2222026. június 8. 18:03
❤️
Mama2222026. június 8. 18:02
🙏
Mama2222026. június 8. 18:02
Imádkozok erted
Mama2222026. június 8. 18:02
Nagyon vigyázz magadra
Mama2222026. június 8. 18:01
@S.MikoAgnes: ❤️
Kriszti122026. június 8. 11:39
A természet, mint Isten ajándèka. Nem győzök hálát adni èrte.
Sajnálom, hogy mèg mindig tart a fájdalom.
Fájdalmak közt is szèpet írni, csak kevés embernek megy. ❤️
Szeretettel
Kriszti
S.MikoAgnes2026. június 7. 14:56
@Chikes:
Igyekszem, drága Hajnikám, hisz gyógyító szavaid is segítettek!
Hálás köszönetem: Ági
Chikes2026. június 7. 13:53
Drága Ágikám!
Csodálatos szépségét megőrizték verseid,
fájdalmad ellenére. Szerencsésen mindig
meglátod a szépet, és így a jó!
Gyógyulgass, pihengess sokat.
Szeretettel gondolok rád!
Hajni
S.MikoAgnes2026. június 5. 18:52
@Lakatosne:
Drága Ibolykám, akkor lenne igazi idilli hely a pihenésre a kertem, udvarom, ha bírnék benne rendet tartani, megszabadítani a sok elvirágzott növényi szártól és gyomoktól. De még ily fájó gerinccel, nyilalló lábbal is tudok gyönyörködni.
Sajnos az eső sorra elkerüli a falunkat, elég locsolgatni a férjemnek a zöldségféléket .
Tegnap egy szemernyi felhő sem volt, vakító napsütés és telefonált délután a barátnőm: -Nézz ki kelet felé, csodát látsz!
S valóban!
Teljes ívű szivárvány koronázta a szemközti házat!!!!!
Köszönöm az olvasásod és biztató üzeneted szeretettel: Ági
S.MikoAgnes2026. június 5. 15:11
@Holdviola2022:
Örülök, hogy gyönyörű és vidám versnek nevezted életmódom és természetszeretetem ihlette versikém, drága Iréném!
Hálám igen nagy minden biztatásért, támogató szóért.
Igazad van, kertem tele már gaznak számító gyógynövénnyel: tapadós galaj, gyermekláncfű, pásztortáska, laboda, székfű, csípős-és árvacsalán, lóhere, lucerna, vadmenta, erdei madársóska, parlagfű, de akkora mennyiségben, hogy elnyomják a virágokat.....és nem bírok már kapálni, sőt járni is sántikálva.
Köszönettel, szeretettel: Ági
Zsuzsa03022026. június 5. 06:18
Szívmelengető, simogató vers. Szeretettel gratulálok drága Ági!
Nagyon jó, hogy vagy, s mielőbbi gyógyulást a lábadra, jó egészséget kívánok.
Szeretettel:
Zsuzsa
S.MikoAgnes2026. június 5. 04:53
@skary: igen, jó lenne még sokáig :)
erika51852026. június 4. 20:33
Szeretettel gratulálok a vershez.
Üdvözlettel: Erika
S.MikoAgnes2026. június 4. 20:11
@Mama222:
Köszönöm értem való aggódásod ,drága Rékám!
Szeretettel: Ági
turk.eva2026. június 4. 16:31
Bizony a természet csodálatos.
Sokmindent elejtek én is...
De őszintén remélem és kívánom neked a legjobbakat!
Szeretettel, Éva 🌷
S.MikoAgnes2026. június 4. 15:25
@turk.eva:
Drága Évikém, a fájdalmaim enyhültek, de csak átmenetileg, ráadásul az egy üveg drága szert elejtettem a majdnem béna kezemmel....hú, de kiborultam!
Pedig éreztem a jó hatását kétszeri masszírozás után.
Nem a kertem szép, hanem körben az össz-látvány és az érzéseim a természet csodái iránt.
Ölelés:
Ági
S.MikoAgnes2026. június 4. 08:45
@mady-:
Igen, még a fájdalmas betegségeim ellenére is boldog vagyok és hálás minden újabb napért!
Köszönöm a látogatásod és a jókívánságod! Kitartok, nem adom fel!
Figyelőt nyitottam a blogodra.
Szeretettel: Ági
S.MikoAgnes2026. június 4. 08:29
@Mama222:
Köszönöm a dicséretet versikémért!
Drága Rékám, az utolsó versszakban írtam, hogy nem visz a lábam. Iszonyú fájdalom kínoz deréktól lábujjhegyig a jobb lábamban. Nem enged aludni, ettől a szívem is kikészül. Már minden gyógymódot végig csináltam, de nem javul.
Örülök, hogy veled minden rendben!!!!!! 🌞💐
Ölellek: Ági
Mama2222026. június 3. 17:54
🩷
Mama2222026. június 3. 17:54
Nagyon vigyázz magadra
Mama2222026. június 3. 17:54
Nagyon jó
Hogy vagy
Minden rendben
Nagyon szeretlek ❤️
Vigyazzal
Reki
S.MikoAgnes2026. június 3. 16:09
@GreVita:
Drága Évikém, ezért a kedves, részletes. bámulatos elemzésért érdemes volt megírni szerény versikém !
Örömmel látlak legközelebb is !
Ölellek baráti szeretettel: Ági
Florine2026. június 3. 13:39
Kedves, derűs, szép vers!
🥰🫶🌹
GePir2026. június 3. 10:17
Kedves Ágnes!
Szívmelengető, simogató vers, olyan amilyet örömmel olvasok. A testi fájdalom közepette meglátni a szépet, nyugalmat keresni a természetben, a kert gyönyörű virágait nézegetve, a dalos madarak énekét hallgatva, nem feledkezve el hálát adni, hálásnak lenni, hogy van mellettünk valaki, aki ránk figyel. Ehhez a versedhez mégegyszer visszatérek. Szeretetteljes ölelésem küldöm, várva következő versed. ❤️🙏☺️ Piroska
S.MikoAgnes2026. június 3. 10:08
@8rigit8elle:
Igen, a szeretet éltető erő!
Hálásan köszönöm kedves véleményed!
Ölellek: Ági
jazyg2026. június 2. 23:51
Ismét remekeltél kedves Ági, kitartást és sok-sok erőt! ❤️
S.MikoAgnes2026. június 2. 20:15
@pete57:
Drága Margitkám, köszönöm együttérző szavaid. Ebből már nem lehet kigyógyulni, hisz új gerincet nem kaphatok....
Igen, a szívem tele hálával !
Ölellek szeretettel: Ági
S.MikoAgnes2026. június 2. 14:48
@Taki:
Igen, Lacikám, időnként felül bírok emelkedni a fájdalmaimon. De ! Vajon meddig?
Ez a nagy kérdésem.
Szeretettel köszönöm látogatásod szépet mutató versikémnél :
Ági
S.MikoAgnes2026. június 2. 08:21
@MLacko:
Szia, drága Lackó! Köszi, hogy velem élvezted e sok szépséget !
Öleléssel: Ági
Zsuzsa03022026. június 2. 05:45
Gyönyörű vers! Léleksimogató és derűs.
Szeretettel gratulálok drága Ági!
Jó egészséget kívánok, mielőbbi gyógyulást:
Zsuzsa
PuZsu2026. június 2. 00:15
Örömmel olvastam szívmelengető alkotásodat és remélem június gyógyulást hoz és erőt ad! 😇🥰😘
m.falvay2026. június 1. 23:06
Kedves , szép szeretet vers .
Miki
Sinci2026. június 1. 18:58
"Körös körül szinte erdős rengeteg,
könnyű ágak lágy szellőben lengenek,
égen bodor bárányfelhők mint a hab,
derűs légben fecskeszárnyak villannak.
Innen, onnan, felhangzik a szép dallam,
rigók fújják éneküket s nem halkan,
ezernyi a pipacs és a szarkaláb,
gyönyörködtet magától kelt tarkaság!"
Drága Ágikám, úgy örülök, hogy ismét itt vagy közöttünk, méghozzá egy ilyen varázslatos verssel! Öröm, feltöltődés volt olvasni, imádtam!
Szeretettel gratulálok és kívánom, hogy enyhüljenek a fájdamaid és erősödj!
Ölellek: Sinci
zeanna2026. június 1. 18:58
Versed minden sorát kiemelhetném drága Ágikám!
Csodálod a természet adta szépségeket, akárcsak én.
Viszont az utolsó versszak, amit ki kell emelnem:
Segítsd Isten, mert én lábam cserben hagy,
érzem mégis, fájdalmamban velem vagy,
hiszen adtál Társat mellém: Köszönöm!
Ki életen elkísérő örömöm!
Ez pedig a gyengeséged drága Ágikám. Fohász az Istenhez,
és köszönet, olyan Párt adott Neked, aki jóban-rosszban melletted van,
mindenben számíthatsz rá.
Kívánom, hogy a jó Isten adjon neked jobb egészséget és
még sok évet, hogy továbbra is együtt maradhassatok a Pároddal!
Nagyon sok szeretettel ölellek: Anikó
Lakatosne2026. június 1. 17:27
Nagyon szép vers, idilli hely a kerted a pihenésre drága Ágika!
Örömmel olvasom, érzem neked is jó kedved van! Versed utolsó szakasza, hála a társadért! Szeretettel ölellek Ibolya.
"Segítsd Isten, mert én lábam cserben hagy,
érzem mégis, fájdalmamban velem vagy,
hiszen adtál Társat mellém: Köszönöm!
Ki életen elkísérő örömöm!
Holdviola20222026. június 1. 16:41
Ez egy gyönyörű és vidám vers, Ágika!
... és lesz még vidámabb is, csak legyen egészség és térerő!
Gratulálok és ne foglalkozz most a sok-sok gyógynövénnyel, amit Te gaznak nevezel!
skary2026. június 1. 16:02
ámen
turk.eva2026. június 1. 15:26
Kedves Ági!
Remélem, enyhül a fájdalmad!
Gyönyörű szép lehet a kerted. Sok örömet nyújt az is.
Szeretettel, Éva
mady-2026. június 1. 13:57
így hangzik a boldogság, kitartást kívánok 🫶
GreVita2026. június 1. 13:22
Drága Ágikám!
A versed békés, idilli természeti képekkel indul, majd nagyon szépen fordul át személyes vallomásba és hálaadásba. Így nemcsak látványt, hanem mély érzelmeket is közvetít. Megható a befejezés, ahol a testi fájdalom és a társad iránti szeretet összekapcsolódik, ettől a költemény őszinte, meleg hangulatú és emberközeli lesz.
Örömmel olvastam soraid! Jó egészséget kívánok!
Elismeréssel gratulálok!
Baráti szeretettel, öleléssel: Éva
8rigit8elle2026. június 1. 12:14
Szép kis szeretet szövi át a soraid :)
pete572026. június 1. 12:11
Kedves Ágika!
Sajnálom, hogy beteg vagy, hiányoztál.
A természet és a társ nagy adománya a sorsnak valóban, és olyan jó, hogy Te hálás is vagy érte.
Szeretettel kívánok mihamarabbi gyógyulást!
Margit
Taki2026. június 1. 11:04
Ágikám! Nagyon sajnálom, hogy szenvedősek a napjaid! Még szerencse, hogy ezzel együtt is meglátod a természet buja szépségét és Isten határtalan bölcsességét, jóságát...no meg kedves Parodét....S ragyogó verset is írsz róluk! Örömmel olvastam!❤️
Szeretettel
Laci
MLacko2026. június 1. 11:01
Szervusz kedves Ágnes!
Most is szívesen olvastam végig remek alkotásodat én ám!!!
Én is odaültem melléd a teraszra, S csodálatos látványt nézem!
Gyönyörűen festetted le ezt az idilli környezetet számomra!
Jó egészséget kívánok és kitartást neked, Lackó voltam!
