Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Engedd el gondjaid
S.MikoAgnes 2025. július 11. 17:34 olvasva: 348
Közelgő estben
merengj naplementén,
engedd el gondjaid
nyugalmat keresvén!
Lehűlt levegő
hőséget feledtet,
ringasson el lassan
kényelmes fekhelyed!
Édes álomban
hosszasan pihenj meg,
holnapra ébredve
friss legyen reggeled!
S.MikoAgnes2025. szeptember 1. 09:03
@John-Bordas:
Alvászavarom oka volt a vérem hemoglobin számának túlnövekedése. Amióta negyedévenként 3-4 dl vért csapolnak le, sokkal jobban alszom.
Köszönöm a tetszésed, drága János!
Szeretettel: Ági
Mikijozsa2025. augusztus 11. 14:39
@S.MikoAgnes: jaj Ágika. eső sehol, lett volna még egy kis remény de ha így megy, akkor idén befejeztük a kertimunkát
S.MikoAgnes2025. augusztus 11. 10:39
@Mikijozsa:
Örültem ismét a gratulációdnak, drága Mikibá!
S.MikoAgnes2025. augusztus 6. 13:04
@Cila03:
Örömmel töltött el, drága Magdikám, hogy gyönyörűnek nevezted e versem!
Ebben az ínséges időben nagyon lecsökkent az olvasás a Poetos-Társak részéről , (úgy látszik nagyon sokan nyaralnak és ez jó !!!!), ám, a főoldalon is van újabb írásom "Kedves házam, portám" címmel. Várlak oda is szeretetteli, ha időd engedi, ölelésemmel, köszönetemmel: Ági
Mikijozsa2025. augusztus 6. 12:58
Nagyon igaz kedves Ágika, gratula a vershez
S.MikoAgnes2025. augusztus 6. 12:54
@TURIKARI68:
Szívből köszönöm a gratulációd, drága Kari!
S.MikoAgnes2025. augusztus 6. 12:53
@Bereai:
Tudom, drága Emmerich, a város még éjszaka sem csendes. Nem is tudtam volna ott elképzelni az életem. Én született falusi vagyok a nyugalomra teremtve .
Köszönöm hogy meglátogattad e versem és szívvel a főoldalit is!
Szeretettel: Ági
John-Bordas2025. július 21. 22:55
Nyugalmat árasztó versedet drága Ágika nagy tetszéssel olvastam, jómagam inszomnikus vagyok erosen,így a jó pihentető alvás nagyon fontos nálam is, szeretettel ölel János
S.MikoAgnes2025. július 21. 06:19
@konvencios:
Igen, nagyon valós helyzet magam és mások biztatására!
Köszönlek: Ági
S.MikoAgnes2025. július 19. 09:11
@Florine:
Saját biztatásomra is írtam! Nekem sem megy mindig....
Ám, örülök, hogy tetszett és jónak találtad!!!
Drága Virág, ezer köszönet és ölelés: Ági
Cila032025. július 19. 05:50
Gyönyörű kívánság vers Ágikám!
S.MikoAgnes2025. július 17. 21:46
@Lakatosne:
Köszönöm versemért a "gyönyörű" jelzőt, drága Ibolykám!
Igen, adom a jótanácsot, talán azért, mert magamnak is ezt tanácsolom, amikor képtelen vagyok ellazulni és jól aludni....
Szeretettel: Ági
S.MikoAgnes2025. július 17. 17:19
@m.falvay:
Valóban, a múlt heti esők életet leheltek az én növényeimbe is, de ismét jöttek a túl meleg napok és locsolni kellett.....
És öröm, hogy itteni soraim szépnek, békésnek találtad, kedves Miki!
Köszönöm: Ági
S.MikoAgnes2025. július 17. 12:32
@hillailaszlo-ve:
Köszönöm, kedves Laci, én is így éreztem, mikor soraim születtek.
Szeretetteli hálám itt is a hűséges olvasásodért: Ági
S.MikoAgnes2025. július 17. 06:41
@turk.eva:
Örülök, hogy jólestek kedves szavai a versemnek , drága Évikém!
Nagy ölelés: Ági
Kicsilany472025. július 16. 17:09
"Közelgő estben
merengj naplementén,
engedd el gondjaid
nyugalmat keresvén!"
Drága Ági, ez lesz az esti programom. Szépséges versed nagyon jókor talált meg, ❤️-vel köszönöm az élményt. Szeretettel ölellek benneteket :-).
pete572025. július 16. 13:35
Legyen úgy, kedves Ágika!
"Kell egy kis áramszünet", kell egy kis semmittevés...
Kellemes napokat kívánok szeretettel:
Margit
versvilag2025. július 16. 07:24
Kedves Ági!
Nagyon szép verset írtál! Gratulálok!
Versvilag
S.MikoAgnes2025. július 15. 17:58
@zeanna:
Meghallgattam szépséges versed , sokat ad hozzá érzelmileg a zene !
Engem is bárhonnan visszahúz ide a szívem!!!!!!
Köszönöm szépen, drága Anikóm, ölelő szeretettel:
Ági
Mama2222025. július 15. 17:43
♥️♥️
Mama2222025. július 15. 17:43
Vigyazzal
Mama2222025. július 15. 17:43
Vigyazzal melegben
Mama2222025. július 15. 17:43
Gratulálok Dicséret neked Vigyazzal
zeanna2025. július 15. 17:10
Szia drága Ágikám!
Szeretettel küldöm a Nyírség szeretete c. versem egyik megzenésítését.
Alig tudok választani ötből, végül is ezt választottam.
https://suno.com/s/r98tHkIqP7JjoDJK
Ölellek: Anikó
S.MikoAgnes2025. július 15. 06:40
@fredok:
Boldog érzés, hogy szívedhez talált e kis vers, kedves Feri!
Én is úgy gondolom, e rohanó világban sok embernek van szüksége ilyen
biztató, lecsendesítő, megnyugtató sorokra.
Fontos az éjszakai hosszú, mély alvás. Nagyobb öröm lehetne a munka sokak számára. És kevesebb lenne a betegség.
Köszönöm szívből: Ági
S.MikoAgnes2025. július 15. 03:14
@MLacko:
Köszönöm szépen szívből jött dicséreted, drága Lackó!
Szeretetteli öleléssel:
Ági
S.MikoAgnes2025. július 14. 22:47
@Gabor.Kimmel:
De kedves komment!!!!!
Öröm, hogy a blogomon is megtaláltál, kedves Gábor!
Annál is nagyobb öröm, hogy tökéletes írásnak nevezted soraim!!!!!!
A legnagyobb öröm akkor érne részedről, ha a hosszúhajam elvesztős versem óta főoldalon megjelent verseimről is pozitív véleményed lenne!
Várlak szeretettel ott is, és figyelem új versed megjelenését sok szeretettel: Ági
S.MikoAgnes2025. július 14. 21:53
@kapocsi.ancsa:
Nagyon kellemesen megleptél, kedves Ancsa!
Megtisztelő a véleményed!
Csodálom a verseid!
Én tartozom hálás köszönettel: Ági
S.MikoAgnes2025. július 14. 19:42
@skary:
nem kő mindig hajtani.....lazujjá máá....
TURIKARI682025. július 14. 16:28
Gratulálok versedhez kedves Ágnes
S.MikoAgnes2025. július 14. 15:41
@Perzsi.:
Milyen igaz lett, Erzsikém! Már hőség van !
Azt hiszem, talán ma még nem szükséges locsolni....
S.MikoAgnes2025. július 14. 14:41
Jé, ismét 124 figyelőm van! Ez öröm!
Bereai2025. július 14. 12:34
Kedves Ági!
Beleképzeltem magam a versbe, és egészen jó lenne, ha így menne :-)
Sajnos a "városi élet" más :(
No, de reméNylem nem túl sokára gyün a változás :)
Örömmel olvastam megnyugtató soraid.
Szeretettel üdvözöllek: Emme®ich
konvencios2025. július 14. 09:22
Valós helyzet, így kell ezt lerendezni. üdvözletem
Florine2025. július 14. 08:43
Megpróbálom elengedni..!
:)
Jó kis biztatás. Így legyen.
Jó kis vers, tetszett!
:)
Lakatosne2025. július 14. 06:39
Nagyon jó, okos tanácsod drága Ágikám, gyönyörű versbe foglaltad!
Le kell tenni a nap gondjait, a békés pihenéshez!
Szívvel, szeretettel olvastam!
Ölelésem küldöm Ibolya.
S.MikoAgnes2025. július 14. 04:49
@GePir:
" Frissen ébredtem, kipihenten, nem ébredtem meg többször. Szerintem a versed műve." Drága Piroska, örömmel idéztem soraid, mert versem így célba ért!!!!!!
Köszönöm a szíves gratulációd !
Itt bővebb eső esett, és szélmentesen, szerencsére elkerült bennünket az a nagy vihar, amely országos károkat okozott..
Sajnos, sokféle kártevő támad, végül permetezett Pista.....
Most is felhős az ég és nem fúj a szél.
Jó egészséget szeretetteli öleléssel: Ági
m.falvay2025. július 13. 22:16
Szé , békés eső utáni merengés .
A múlt heti esők életet leheltek a szikkadt földbe .
Miki
S.MikoAgnes2025. július 13. 20:53
@Sinci:
Köszönöm a kiemelést és a gratulációd.
És annyira sajnállak a megkínzó frontérzékenységed miatt, drága Sincikém!!!!!!
Vigasztaljanak a hűvösebb esték és kicsiny versem is!
Szívből kívánom: Ági
hillailaszlo-ve2025. július 13. 16:47
Békét, nyugalmat árasztó sorok!
Remek biztatás!
Laci
S.MikoAgnes2025. július 13. 16:09
@Taki:
És valóban....a felnőtteknek is szükségük van ellazító, megnyugtató altatóversre a zajos, rohanós, sokszor zaklatott nap után !
Épp így gondoltam, Lacikám , bár e vers fenti ihletésre született.....titokzatos erő vezette a tollam...
Köszönök mindent sok szeretettel: Ági
turk.eva2025. július 13. 15:32
Jóleső, kedves szavak.
❤️
fredok2025. július 13. 15:24
Ez nagyon a szívemből szólt, mintha csak
én írtam volna....
Kedves Ági!
Sok embernek van ilyen bíztatásra szüksége.
Sajnos.
Sok szeretettel: feri
MLacko2025. július 13. 12:05
Szia kedves Ági!
Ez úttal is szívből dicsérem meg remek, nagyszerű írásodat!
További szép nyári napokat kívánok neked, Lackó voltam!
S.MikoAgnes2025. július 13. 08:35
@PuZsu:
Te is így csinálod, drága Zsuzsikám, tehát mindig csak pozitívan!
Tanulok tőled!
Köszönöm a "remek" minősítést, szívbéli gratulációd és a sok szeretet-jelet !!!!!
Ölellek: Ági
Gabor.Kimmel2025. július 12. 22:58
Hát újra itt vagyok Önnél. Nem felejtettem ám el! 🙂🙂 Remélem jó minden. Az új tökéletes íráshoz, meg gratulálok!
S.MikoAgnes2025. július 12. 22:29
@Mikijozsa:
Köszönöm szépen, drága Mikibá!
Öröm a tetszésed!
kapocsi.ancsa2025. július 12. 20:49
Köszönöm
Megtaláltak soraid
S.MikoAgnes2025. július 12. 20:36
@Gloren:
Magam is így érzem, drága Tündikém, mintha " egy lélekhangú asszonyi szív írta volna, aki nem csak látja az estét, hanem meghívja azt a belső térbe is." Ám, nem tudom, ki vezette a gondolataim és kezem, oly hirtelen jött e néhány megnyugtató sorú " csillagos takaró alá bújtatott altatóvers."
Ennél szebben senki nem tudta volna megfogalmazni a vers üzenetét!!!!!! Hatalmas örömöm, hogy eljutott a szívedhez!!!!
Hálás köszönetem a sokszíves elismerésért ölelő szeretettel: Ági
skary2025. július 12. 16:50
elengedem magam
ha van
ilyen egyáltalán
talán
Perzsi.2025. július 12. 13:17
Nem sokáig lesz friss a reggel. Jövő héten újra meleg lesz.
GePir2025. július 12. 09:39
Köszönöm szépen kedves Ágnes. Frissen ébredtem, kipihenten, nem ébredtem meg többször. Szerintem a versed műve.
Enyhébb az idő itt is. Nagyon kevés eső, csak csepergő volt, nagyon szomjas a kertem, nem győzzük a locsolást. A szél és a Nap. De leginkább a szél a hibás. Elfújta a felleget, és olyan késő szeptemberi szél. Makacs. Versedhez szeretettel, szívvel gratulálok. Piroska ❤️
S.MikoAgnes2025. július 11. 21:25
@Sznearanka:
Már alig vártam ezt a "megnyugtató, pihentető" enyhébb időt, mint írod versikémről Arankám, hisz az esős napok előtt teljesen kimerültem , aludni sem tudtam.
És végre eljött !!!! Ez ihletett e néhány sorra is.
Köszönlek!!!!!!
Sinci2025. július 11. 21:23
"Édes álomba
merülten pihenj meg,
holnapra ébredve
friss legyen reggeled!"
Drága Ágikám, jó lenne, ha így lenne! Sajnos én nagyon érzékeny vagyok a frontokra, mostanában is minden reggel kialvatlanul, fejfájással ébredek. Az estéket, a lehült levegőt viszont nagyon szeretem.
Megnyugtató soraidhoz, szép versedhez szeretettel gratulálok!
Sinci
Taki2025. július 11. 21:09
Ó, de szép altató....felnőtteknek is! Gratulálok Ágikám!❤️
Szeretettel!
Laci
Ui.: Ma megjelent első szonettem! Szívesen látlak ott is!
PuZsu2025. július 11. 21:05
Pontosan így kell ezt csinálni... ❤️
Gratulálok remek alkotásodhoz szívbéli öleléssel és szép hétvégét kívánva ❤️ 🥰😍😘
Zsuzsa
Mikijozsa2025. július 11. 19:48
Jó lett, gratula
Gloren2025. július 11. 19:36
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Drága Ágika! Ez a versed olyan puha, békés, mint egy simogatás az idegrendszernek. 🌙🕊️ Egy csillagos takaró alá bújtatott altatóvers. Minden sora lassan ringat, mint a szellő a fa koronáját. Mintha egy lélekhangú asszonyi szív írta volna, aki nem csak látja az estét, hanem meghívja azt a belső térbe is. Csodaszép. Amit most alkottál, hozzám megérkezett. 💜🌌 Szeretettel Ölellek : Tünde
Sznearanka2025. július 11. 18:52
Megnyugtató, pihentető vers, jó volt olvasni. Ugye, ti is tudtatok pihenni? Jó ez a kis lehűlés.
S.MikoAgnes2025. július 11. 18:09
@zeanna:
Hű, de friss voltál máris, drága Anikóm! Örülök hogy tetszéssel olvastad!
Itt hasonló volt a helyzet, minden megújult, még a fű is zöldelleni kezdett!
A paprika, paradicsom hatalmasat nőtt. Két piros ökörszívet, három padlizsánt ettünk sajátról. És ma is tudtam még két adag zöldbabot szedni.
A három hortenziám nekem is gyönyörű! Nyílni kezdtek a bugás lángvirágok is.
Viszont öleléssel: Ági
Jó helyen állsz a népszerűségi listán!!!!
zeanna2025. július 11. 17:50
Lehűlt levegő
hőséget feledtet,
ringasson el lassan
kényelmes fekhelyed!
Szép versbe foglaltad az időjárást drága Ágikám!
Itt is lehűlt a levegő, három napig esett az eső, de vihar nem volt
szerencsére. Csendes, növények szerette eső. Ma már nem esett,
de az ég borult volt egészen délig, de most szépen süt a Napocska.
A hortenziák feléledtek, csodásak, hatalmas labda virágjukkal
díszelegnek. A levágott rózsák is hozzák az új hajtásokat, ahol
majd kidugják fejecskéjüket a bimbók.
Nagyon sok szeretettel ölellek: Anikó
