Gyermek vagyok én is

PuZsu•  2026. június 2. 01:36  •  olvasva: 16


Gyermeknapi sokadalom

Sétálgatok, fagyizgatok.

Gyermekszívvel felvértezve,

Szórakoztam nézegetve..


Van ugróvár, sok-sok hinta,

Sül a hurka, palacsinta.

Játszótér lett a Főtérből,

Gyermeknapi ünnepléstől.


Mosolyogva rám nevettek,

Víg dalokat énekeltek.

Táncolgattak zeneszóra,

Szívükből szólt minden nóta.


Testvérekkel, barátokkal,

Szüleikkel, rokonokkal,

Együtt élveztük a napot,

Ami ennyi élményt adott


*

A gyereknap arra emlekeztet, hogy boldog család a lelki örömök melegágya és a szülői szeretet jó minta, követendő példa a gyermekeik számára minden nap!


*

2026.05.31. PuZsu! /Pungor Zsuzsa, azaz ÉN/

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

PuZsu2026. június 2. 20:22

@Zsuzsa0302: @Mikijozsa: 🥰😇
Köszönöm gyermekszívem szeretetével!❤️

Mikijozsa2026. június 2. 18:30

így van mindannyian felnőtt gyerekek vagyunk :)

Zsuzsa03022026. június 2. 05:44

Nagyon szép, az alkalomhoz méltó, igaz vers.
Gratulálok:
Zsuzsa