Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Gyermek vagyok én is
PuZsu 2026. június 2. 01:36 olvasva: 16
Gyermeknapi sokadalom
Sétálgatok, fagyizgatok.
Gyermekszívvel felvértezve,
Szórakoztam nézegetve..
Van ugróvár, sok-sok hinta,
Sül a hurka, palacsinta.
Játszótér lett a Főtérből,
Gyermeknapi ünnepléstől.
Mosolyogva rám nevettek,
Víg dalokat énekeltek.
Táncolgattak zeneszóra,
Szívükből szólt minden nóta.
Testvérekkel, barátokkal,
Szüleikkel, rokonokkal,
Együtt élveztük a napot,
Ami ennyi élményt adott
*
A gyereknap arra emlekeztet, hogy boldog család a lelki örömök melegágya és a szülői szeretet jó minta, követendő példa a gyermekeik számára minden nap!
*
2026.05.31. PuZsu! /Pungor Zsuzsa, azaz ÉN/
PuZsu2026. június 2. 20:22
@Zsuzsa0302: @Mikijozsa: 🥰😇
Köszönöm gyermekszívem szeretetével!❤️
Mikijozsa2026. június 2. 18:30
így van mindannyian felnőtt gyerekek vagyunk :)
Zsuzsa03022026. június 2. 05:44
Nagyon szép, az alkalomhoz méltó, igaz vers.
Gratulálok:
Zsuzsa