Házasság vagy magány

Napsugar0607•  2025. február 26. 19:08  •  olvasva: 112


Olyan vagy, mint voltál rég,

Olyan cicás, és a szemed kék,

„Csak a túlvilági város fénylett

Csak megszoktad hódolatom”

Szeretlek, és már nem akarom nélküled,

az életet, vagy színházat játszani,

Érzem féltelek, Te vigyáznál rám, tudom,

Formálsz, formálódok, együtt alakulunk,

Lebegek a szabályos füstkarikáidban,

Veled édes a gyönyör, nélküled gyötrő pokol.

Húzz közelebb! Ne engendj messze!

Ha távolra megyek, hogy találok vissza?

Gyűrű sem kell! Van egy ezüst.

Formás gyűrűsujjamon pont jól mutat,

Divatjamúlt házasságot nem akarok!

Magányom iszonyat! Szeress, ahogy vagyok.


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

skary2025. február 27. 05:31

nah