Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Buda, Pest meg Óbuda esti ünnepe (álom)
MotoszkaDaniel 2025. szeptember 29. 19:17 olvasva: 47
Mi az? Mi van? Miért nem aludhatok? Megyünk tűzijátékra? Miért nem ezzel kezdi, művész úr? Az érdekel és szeretem. Mehetünk. Christopher Lloyd az aki hív s indulhatunk. Egy rágógumizó lányba futunk bele, aki pukkant egyet. Nem jön velünk, Ő rágózik tovább. Látszik, hogy régen jártam Pesten. Be kell szereznünk egy járművet, ami előbb hasonlít egy vízibiciklire, mint vonatra. Tényleg, mit is keres itt víz? Ez nem vízlépcső. A parton haladva feltűnik a távolban a híd, már megy a tűzijáték. Újpestről érkeztünk? Ahhoz képest nem is késünk sokat. Erős negyedóra még és ott vagyunk, de így is szép. A távolból nézni.