Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Blog? kiment a divatból!
Mikijozsa 2026. június 2. 10:46 olvasva: 58
Például egy költőkkel megspékelt oldalon, olyan
hogy blog, kissé visszás attitűd - hiszen
arról, hogy folyton frissülő versféleség, valóban
senki sem hallott :). Pl. teszem azt, minden
alkalommal azonos címet használnék, ilyent, hogy
"Reggeli maszatolás", vagy "Ébrednek a hormonok"...
Nem is tudom, kezd feledésbe menni, a blog igazi
jelentése, igazi szellemisége,
egy költőkkel megspékelt oldalon bizony nyálazni
kell a plajbászt, avagy jelen esetben -
a klaviatúrát, és ami ennek tetejében különösen
gáz, bökkenő: a személyes beállítottság szinte
elillan. mert az hogy kognitív, vagy affektív
bizony az olvasó nem nagyon veszi figyelembe.
Jó, tegyük fel, lelkesen vers-szerű a blog, nahát,
kinek pozitív és kinek negatív? Szerintem semleges.
honnan veszem ezt hát a kommentekből. na mindegy.
Csak blogot akartam írni és ez lett belőle,
bocsi hogy többre nem futotta, talán majd holnap :).
Mama2222026. június 8. 18:01
@Mikijozsa: ❤️
Florine2026. június 4. 18:16
@Mikijozsa:
Nagyon jó..!
Mikijozsa2026. június 3. 18:30
@Mama222: Szia Mama, remélem jól vagy, köszönöm, hogy benéztél, szép estét kívánok
Mikijozsa2026. június 3. 18:29
@Florine: köszönöm a tanácsot, hát én nem is követem, kedves Liwet. csak az volt a cél, mint fura jelenséget próbáljam körülírni, végülis ahány ház, annyi szokás, mondja a népimondás, nagy köszönöm szavaid, szép estét kívánok
Mama2222026. június 3. 17:53
Vigyazzal 🩷
Mama2222026. június 3. 17:53
👍👍👍
Florine2026. június 3. 13:36
@Mikijozsa:
Nem kell követni a divatot..!:)
Mikijozsa2026. június 3. 12:33
@Zsuzsa0302: köszönöm kedves Zsuzsa , örülök, hogy tetszett
Mikijozsa2026. június 3. 12:32
@liketorn: egyetértek, így van jól, köszi szavaid
Zsuzsa03022026. június 3. 06:02
Hm...elgondolkodtató....de tetszett!
liketorn2026. június 2. 18:47
Szerintem örüljünk mindennek és mondjunk igent mindenre. Szevasz nyár
skary2026. június 2. 18:47
@Mikijozsa: szívesen :)
Mikijozsa2026. június 2. 18:44
@skary: mindig a holnap - mert amit ma megtehetek az az, hogy elhalaszthatom holnapra :)
köszi hogy benéztél
skary2026. június 2. 18:42
jah a holnap megoldja a holnapot .)
