Blog? kiment a divatból!

Mikijozsa•  2026. június 2. 10:46  •  olvasva: 58

Például egy költőkkel megspékelt oldalon, olyan
hogy blog, kissé visszás attitűd - hiszen
arról, hogy folyton frissülő versféleség, valóban
senki sem hallott :). Pl. teszem azt, minden
alkalommal azonos címet használnék, ilyent, hogy
"Reggeli maszatolás", vagy "Ébrednek a hormonok"...

Nem is tudom, kezd feledésbe menni, a blog igazi
jelentése, igazi szellemisége,
egy költőkkel megspékelt oldalon bizony nyálazni
kell a plajbászt, avagy jelen esetben -
a klaviatúrát, és ami ennek tetejében különösen
gáz, bökkenő: a személyes beállítottság szinte
elillan. mert az hogy kognitív, vagy affektív
bizony az olvasó nem nagyon veszi figyelembe.

Jó, tegyük fel, lelkesen vers-szerű a blog, nahát,
kinek pozitív és kinek negatív? Szerintem semleges.
honnan veszem ezt hát a kommentekből. na mindegy.
Csak blogot akartam írni és ez lett belőle,
bocsi hogy többre nem futotta, talán majd holnap :).

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Mama2222026. június 8. 18:01

@Mikijozsa: ❤️

Florine2026. június 4. 18:16

@Mikijozsa:
Nagyon jó..!

Mikijozsa2026. június 3. 18:30

@Mama222: Szia Mama, remélem jól vagy, köszönöm, hogy benéztél, szép estét kívánok

Mikijozsa2026. június 3. 18:29

@Florine: köszönöm a tanácsot, hát én nem is követem, kedves Liwet. csak az volt a cél, mint fura jelenséget próbáljam körülírni, végülis ahány ház, annyi szokás, mondja a népimondás, nagy köszönöm szavaid, szép estét kívánok

Mama2222026. június 3. 17:53

Vigyazzal 🩷

Mama2222026. június 3. 17:53

👍👍👍

Florine2026. június 3. 13:36

@Mikijozsa:
Nem kell követni a divatot..!:)

Mikijozsa2026. június 3. 12:33

@Zsuzsa0302: köszönöm kedves Zsuzsa , örülök, hogy tetszett

Mikijozsa2026. június 3. 12:32

@liketorn: egyetértek, így van jól, köszi szavaid

Zsuzsa03022026. június 3. 06:02

Hm...elgondolkodtató....de tetszett!

liketorn2026. június 2. 18:47

Szerintem örüljünk mindennek és mondjunk igent mindenre. Szevasz nyár

skary2026. június 2. 18:47

@Mikijozsa: szívesen :)

Mikijozsa2026. június 2. 18:44

@skary: mindig a holnap - mert amit ma megtehetek az az, hogy elhalaszthatom holnapra :)
köszi hogy benéztél

skary2026. június 2. 18:42

jah a holnap megoldja a holnapot .)