Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Halál
ImreFerenc 2026. június 2. 15:06 olvasva: 30
Halál, halál,
Két szép madár,
De hangosan itt kiabál.
Nagy koporsó,
Sötét kígyó,
Hogyha elnyel,
De csikorgó.
Mély sírgödör,
Szürke ökör,
Ekéket húz,
Míg nem csömör.
Hullák, hullák,
Férgek rágják,
Amíg csak van,
Ott nem hagyják.
Csontok csontok,
Száraz gyíkok,
Farkok törnek
Így ropogtok.
2005 április 26, Bécs
Florine2026. június 4. 18:08
@ImreFerenc:
A borzongás saját tapasztalatom is Párszor volt mar a közelben a kaszás , de eddig valamiért mégis hátraarcot csinált.
Majd megnézem a háborús versed is bár nem hiszem hogy a téma magával ragad.
:)
ImreFerenc2026. június 3. 23:28
@Florine: Borzongató, na ez tetszik.
Szerintem a háborús versem az sokkal megrázóbb és magával ragadóbb. Rám az nagyságrendileg intenzívebben hat. Ez nem annyira.
De örülök, hogy ez is kivált reakciót.
Florine2026. június 3. 13:42
Borzongató vers..!
Olyan, mint egy ráolvasós mondóka.
Jó lett..!:)
ImreFerenc2026. június 2. 23:41
@8rigit8elle: Köszönöm a pozitív kritikát.
8rigit8elle2026. június 2. 20:35
Érdekes, hogy lehet egy ilyen mély témát is könnyed sorokba írni nehéz érzésekkel. Tetszik ez a kivételesség. 🙃
liketorn2026. június 2. 18:51
Nobeldíjra terjeszthető epésen elmés csorbaegész. Jó volt olvasni, üdv és repeta
