Te + Én

Aradi_Gabor•  2025. július 27. 12:40  •  olvasva: 113


Szia kedves elbűvölő szépség!

Szeretnélek megismerni de:


Te a fény vagy, Én a sötétség,

Te a remény vagy, Én az elveszettség.

Te a boldogság vagy, Én a borongó gondolat,

Te a mozdulat vagy, Én nekem a bénaság marad.

Te királynő vagy oly gyönyörű,

Én egy keserű bohóc ki álmodik rólad, ilyen egyszerű.


Döntésed elfogadom, a tied hát és mint Te, szabad,

Én csak e szavakat adhatom,

És köszönöm, hogy álmodhattalak.

Mert hidd el minden mit nem adhatok neked,

Nekem fáj, de megkímél téged a sötétemtől,

Mi így örül, hogy végül boldognak lát.



És a szerző előadásában is…

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Aradi_Gabor2025. július 30. 06:32

@PuZsu: A semmi ami valami lenne…tisztára mint a szerelem 😊🌷

PuZsu2025. július 29. 21:00

Vigasztaljon a tudat, hogy a világmindenség 85%-a sötét anyag... 😇🥰😘