Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Te + Én
Aradi_Gabor 2025. július 27. 12:40 olvasva: 113
Szia kedves elbűvölő szépség!
Szeretnélek megismerni de:
Te a fény vagy, Én a sötétség,
Te a remény vagy, Én az elveszettség.
Te a boldogság vagy, Én a borongó gondolat,
Te a mozdulat vagy, Én nekem a bénaság marad.
Te királynő vagy oly gyönyörű,
Én egy keserű bohóc ki álmodik rólad, ilyen egyszerű.
Döntésed elfogadom, a tied hát és mint Te, szabad,
Én csak e szavakat adhatom,
És köszönöm, hogy álmodhattalak.
Mert hidd el minden mit nem adhatok neked,
Nekem fáj, de megkímél téged a sötétemtől,
Mi így örül, hogy végül boldognak lát.
Aradi_Gabor2025. július 30. 06:32
@PuZsu: A semmi ami valami lenne…tisztára mint a szerelem 😊🌷
PuZsu2025. július 29. 21:00
Vigasztaljon a tudat, hogy a világmindenség 85%-a sötét anyag... 😇🥰😘
