Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Sík üveg
Animanongrata_ 2026. június 1. 19:01 olvasva: 60
Ablakon szórnak szét a percek,
fénybomlás vajúdó hiten
szülve estet ágyra kennek,
két böröndben életem pihen.
Egyikben jó szavak vannak,
masikban nagy halomra tettek,
alhatok, ott álmokat se adnak
hol riadok, talán megvetnek..
Időtlen síkra szemmel írok
mert mégis napból-égbe nézek,
hol messzeség egyéni birtok
s percek meg nem szűnni kérnek.
Animanongrata_2026. június 10. 11:41
@Mikijozsa: üdv Miki bá :)
Mikijozsa2026. június 8. 15:53
nagyon jó
Animanongrata_2026. június 8. 13:17
@Kugli: oh Mersi szerettem én ezt de most nem ez a fontos köszik :)
Kugli2026. június 7. 16:54
nah csak nem bírtad írás nélkül gondoltam én :)
Animanongrata_2026. június 5. 19:19
@turk.eva: nem fog a toll csak karcol, köszi :)
Animanongrata_2026. június 5. 19:18
@Rozella: nagyon ritka a másként puszi:) remekes viszont, hogy olvashatunk :)
Animanongrata_2026. június 5. 19:16
@Florine: köszik:)
Animanongrata_2026. június 5. 19:16
@skary: ja az én is :)
turk.eva2026. június 5. 15:50
Nagyon jó szó fordulatotok, érdekes.
Rozella2026. június 5. 12:31
" időtlen síkra szemmel írok" nagyon átjön!... és Jó látni, hogy írsz, akár szemmel is... :)
Florine2026. június 3. 14:04
Jó lett, örülök, hogy itt vagy ..!
🥰
skary2026. június 2. 18:45
sík hülye vok :)