Szeret

joshdancato•  2018. január 3. 16:14

Szeret, szeret, szeret

Miért mond ilyet, 

Miért nincs felelet,

Miért hiteget,

Ha már rég nem érez csak hideget

Felém áradó közönyt,

Mi értelme van felvenni az öltönyt

Ha nem érzi át, a tiszteletet

Nem adja át kölcsönösen az érzelmet

Fél

Addig csak, amíg él,

Hiába hiszi azt, hogy most talán boldog

Helyette inkább csak balga, bolond

Annyira örülnék, ha tényleg az lenne

és nem csak saját magát csapná be...

Komolyan mondom, büszke lennék és vele örülnék

Ígyis megy valamennyire, de akkor megbékülnék,

Azzal, hogy mással van és nem velem,

Azzal, hogy mikor szükség volt rá, sose volt mellettem,

Mindegy már, hiszen boldog lenne

Mindegy akkor, hogy ki van vele

Azt kívánom, hogy legyen boldog az életbe'

...akarom, hogy a boldogság a szívét elérje,



Még ha nem lesz benne többé részem,

Akkor is szeretném őt egészben,

Szeretném annak látni,

Remélem, soha többé nem fog neki semmi fájni.



(2014.11.26)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

joshdancato2018. január 4. 19:34

@Mikijozsa: Viszont adtál, egy nagyon érdekes ötletet.
Rajzoknál szoktam újrarajzolni,évekkel később, hogy lássam a fejlődést, versírásnál még nem csináltam ilyet. Érdekesnek tűnik az ötlet.
Köszönöm.
Ezzel még kezdek valamit.

Mikijozsa2018. január 4. 08:49

@joshdancato: aha, így már érthető, természetesen ha lezárt ügy, így szép, ahogy van, egyetértek :)

joshdancato2018. január 3. 19:54

@Mikijozsa: Á, nem fogok már ebbe belenyúlni, van ennek is egy kis hangulata, amit szerintem más nem érez, de belőlem ki tudja még mindig azokat az érzéseket váltani, amúgy 2014-es vers, akkoriban csak kiírtam magamból ami jött és eltettem félre a füzetet, vagy lapot, majd legépeltem hetekkel később és jegyzettömbbe raktam.
Köszönöm és a jó kívánságokat is, viszont kívánom! :)

Mikijozsa2018. január 3. 19:23

nekem úgy tűnik mintha nem lennél elég határozott ám annyira nem mélyednék bele, egyébként meg a vers felépítése - vázlatosnak látszik, gondolom ezen még dolgozni fogsz, sok szépet neked, gratulálok a kitartás meghozza eredményét