Fogyasztói Társadalom

joshdancato•  2021. október 17. 14:42  •  olvasva: 201

Be vagyok rúgva.

Tarts a fejemhez deszkát.

Kötélen csüngeni jobb.

Belém vagy zúgva.

Rakj a kezemhez meszkát.

Függeni hiábavalóbb,

Mégsem tartok Mariskát,

Csak eltartva kotrom a havas talicskát.

Mögöttem-előttem sok lom, beverek egy pálinkát.

Igénytelen a népek népe, meg se kérdezi, hogy megérte,

Kilyukad a lépe, nincs esze nem zavar, hogy a moslékot megélte,

Kiállni nem, csak az utcára, nagy szájjal kinyitva,

Kiabálni csak velem, veszi a figurát durvára, szesz, kokainnal hígítva,

Csak úgy a jó elmerülni a valóság mocskos mámorába,

Nincs más, se tegnap, se máma, nem teszünk a holnapért már ma.

Megvettünk mindent, amit más, na, semmit se tettünk ezenkívül, így nem éltünk hiába.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Mikijozsa2021. október 19. 05:07

nagyon ott van, a az an benne valami, van BENNE

Perzsi.2021. október 17. 18:46

"Nincs más, se tegnap, se máma, nem teszünk a holnapért már ma."

Benkő Péternek, (Szinművész) több videója van a YouTube-on. Ennél a sornál az ő hangja csendült fel bennem.