Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Fogyasztói Társadalom
joshdancato 2021. október 17. 14:42 olvasva: 201
Be vagyok rúgva.
Tarts a fejemhez deszkát.
Kötélen csüngeni jobb.
Belém vagy zúgva.
Rakj a kezemhez meszkát.
Függeni hiábavalóbb,
Mégsem tartok Mariskát,
Csak eltartva kotrom a havas talicskát.
Mögöttem-előttem sok lom, beverek egy pálinkát.
Igénytelen a népek népe, meg se kérdezi, hogy megérte,
Kilyukad a lépe, nincs esze nem zavar, hogy a moslékot megélte,
Kiállni nem, csak az utcára, nagy szájjal kinyitva,
Kiabálni csak velem, veszi a figurát durvára, szesz, kokainnal hígítva,
Csak úgy a jó elmerülni a valóság mocskos mámorába,
Nincs más, se tegnap, se máma, nem teszünk a holnapért már ma.
Megvettünk mindent, amit más, na, semmit se tettünk ezenkívül, így nem éltünk hiába.
