Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Régi ősz
ezerszingomba 2024. október 10. 18:44 olvasva: 102
Este párát lehelt ránk a kocsiablak
és csattant keményen mögöttünk az ajtó,
bent béke volt, út surrogott alattunk csak,
sötét csend és naspolyával telt szakajtó.
Alvó burkában a bezárt tér álmodott,
kamrában lengő almaillat daláról
s koccanós diókba bújt előlünk az ősz,
lábainkhoz hullott fanyarszín faágról.
skary2024. október 11. 03:19
jah én akkor szeretem ha nem olyan nagyon löttyedt :)
Animanongrata_2024. október 10. 19:12
Szép :)
