ének fordítás
Egyébkeserűség
https://www.youtube.com/live/DLlQ_C6ytrM?si=gyTYVHzHwlx_pYhT
Illés
Keresem a szót
Én még nem tudom, hogy fogjak hozzá,
Én még nem tudom, hogy kezdjem el,
||: Keresem a szót, keresem a hangot. :||
Tudom, elmondva másképp hat minden.
Félek, nem értesz engem majd meg,
||: Keresem a szót, keresem a hangot. :||
Nézd, én már lassanként nem hiszek senkinek,
Mégis mindinkább érzem,
hogy szükségem van nagyon rád, rád, rád,
nagyon rád, rád, rád
Hidd el nekem!
Én még nem tudom, mi az, mit érzek,
Én már mindenben kételkedem.
||: Keresem a szót, keresem a hangot. :||
Így hát légy kicsit megértő, kérlek,
Néha őszintén segíts nekem!
||: Keresem a szót, keresem a hangot. :||
Nézd, én már lassanként nem hiszek senkinek,
Mégis megkérlek, ne menj el, ne hagyj el,
egy kicsit várj, várj, várj, egy kicsit várj, várj, várj,
Türelmesen!
fülbemászó
"… Itt vagy, veled én, te meg én
Gyere nézd meg
Hogy merre sodor az élet
éltet ha nem is kéred
Gyere, nem nézlek
A fekete feneketlen fantáziám
Odaér, elkap csakis ügyesen
A kezem a kezedre talál… Gyere, mondom, hogy ez nem London
Itt nincsenek karcok a felhőkön folyton
Gyere, nézd el, hogy itt nem az ésszel
Nyílnak az ajtók
és az álmod el is rajtolt… Csak a nap felé nézek igazán
Nem futok utánad
Némán állok egy ház teraszán
Fakulóban a szín, de a nyár odajár… Még nem értjük a végét
Nem kell, ne nézd a miértjét
Botladozni a bajban gondtalan
Ez az érték nem lehet oktalan… Veled érzek, én nem
Nézem a holnapot félkészen
Csak a pillanat van, nem szédít
összevarr minket, megszépít… Gyere, mondom, hogy ez nem London
Itt nincsenek karcok a felhőkön folyton
Gyere, nézd el, hogy itt nem az ésszel
Nyílnak az ajtók
és az álmod el is rajtolt… Csak a nap felé nézek igazán
Nem futok utánad
Némán állok egy ház teraszán
Fakulóban a szín, de a nyár odajár"
És most
Mennyi mindent rontottam én el
Mindig fájjó szép emlék lesz ez
Az hogy megjelent a szövegtáblám
És felette a g board ikonok
normális lapok
Nem csúszott el a verslapom
Akkor volt még jó napom
hűtlen őrült
https://g.co/kgs/kBr6yGx
hűtlen igen hűtlen
néha az vagyok
És néha dűhömben
rombolok
Mert őrült vagyok
dalt keresek róla
Milyen az őrültek sorsa
https://g.co/kgs/x2mZRbY
'Az élet az ma csodás dolog
És én hozzá idomulok
Ezért vagyok õrült, kicsit õrült
A tapétával megpróbálok összebújni
S nem ártani senkinek
Bolond vagyok, ez természetes, kicsit õrült
Ha holnap este elindulok
Azt, hogy kivel találkozok
Azt senki nem mondja
Nem mondja meg nekem elõre
Társra vágyom én is, értsd meg
Ugyanúgy, mint te ne kérdezd! Õrült legyen
Vagy nem kell senki sem legyen õrült!
Csak én vagyok, aki megért téged
Persze csak akkor, ha rám hagyod
Társ legyen, de õrültet akarok!
Gyere õrült, gyere õrült, névsorolvasás
Gyere õrült, gyere õrült, szükségem van rád"
hűtlen
"'Ment a hûtlen nehéz fejjel
Visszamenne, de õ már nem kell
Érzi, hálátlan lett sorsa
Keserû könnye arcát mossa
Arra gondol, õt ki szerette
Ha szerette, el mért engedte
Vissza nem jön többé soha
Bárcsak békén hagyták volna
Minden hajnal övé marad
Látja szállni a madarakat
Hosszú, hosszú ideje vár
Nem számolja a napokat már
Amíg él, el nem felejti, hogy a
Múltat ki nem tépheti szívébõl
Amíg él el nem felejti, hogy a
Múltat ki nem tépheti szívébõl
Megállt egyszer, visszanézett
Nézte, nézte a messzeséget
Sárga lámpák jelzik útját
Otthon hagyta minden múltját
Ment a hûtlen nehéz fejjel
Tudja jól, hogy õ már nem kell
Ég veletek! Mást nem mondott
Szeme túlragyogott minden csillagot"